Сергія Горбачова офіційно призначено освітнім омбудсменом

В Україні відтепер є захисник прав усіх учасників освітнього процесу.

Сьогодні, 14 серпня 2019 року, Кабінет Міністрів України офіційно призначив Сергія Горбачова, директора спеціалізованої школи № 148 м. Києва, на посаду освітнього омбудсмена. Відповідне рішення було ухвалено у приміщенні Будинку Уряду.

Ми щиро раді, що це рішення пройшло Уряд. Тепер Сергій Іванович зможе розпочати безпосередню роботу. Очевидно, що одразу почати з розгляду звернень він не зможе – спершу потрібно зайнятися розміщенням, пройти всі юридичні нюанси, набрати команду. Міністерство освіти і науки налаштоване максимально сприяти новому омбудсмену. Тому ми сподіваємось, що вже найближчим часом уся організаційна робота буде завершена і омбудсмен почне свою діяльність, – зазначила міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич.

Нагадаємо хронологію призначення першого українського освітнього омбудсмена. 17 травня 2019 року Міністерство освіти і науки України оголосило про відбір кандидатів на посаду освітнього омбудсмена. Кандидатів оцінювала спеціальна комісія, створена при МОН.   

12 липня 2019 року міністерка освіти і науки Лілія Гриневич оголосила результати відбору на посаду освітнього омбудсмена. Як передбачено процедурою, спочатку спеціально створена комісія розглянула всіх кандидатів та відібрала з них трьох осіб, яких рекомендувала до призначення міністерці.

Згодом МОН розмістило відеовізитівки усіх трьох кандидатів на своїй Фейсбук-сторінці, після чого було обрано на посаду саме Сергія Горбачова, директора спеціалізованої школи № 148 м. Києва. Визначальним фактором під час прийняття рішення стало досконале знання Горбачовим системи освіти на різних, зокрема управлінських, щаблях, а також розуміння цінностей та суті розпочатих освітніх реформ.

Запрошуємо ознайомитись  з відеовізитівкою першого освітнього омбудсмена. Сергій Горбачов також має сторінку в мережі Facebook: https://www.facebook.com/Sergii.Gorbachov/

Інститут освітнього омбудсмена створюється в Україні для захисту прав здобувачів освіти, педагогічних. науково-педагогічних та наукових працівників. До посади освітнього омбудсмена виписано дуже чіткі вимоги. Зокрема, він не може поєднувати свою роботу з іншою діяльністю, окрім творчої та викладацької, має бути громадянином України, який проживає на території держави не менше 5 років, повинен мати вищу освіту та відповідний досвід роботи, а також вільно володіти державною мовою.

 Щиро вітаємо Сергія Івановича Горбачова з призначенням та бажаємо плідної роботи!

Фото з сайту МОН.

Посилання на МОН.

«Всеосвіта» повідомляла:

1318
14.08.2019 19:15:00

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
0
6
дн.
1
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!