+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Сара Джесіка Паркер – про виховання та сім'ю

У кожної мами є принципи виховання, яких вона дотримується. Відома акторка Сара Джесіка Паркер ділиться своїми думками з цього приводу.

Українські матусі мають власний погляд на те, як треба виховувати дітей, аби вони впевнено почувалися у суспільстві та досягали успіху у житті. Втім, ніколи не буде зайвим дізнатися і про досвід інших та перейняти з нього чогось новенького і корисного. Пропонуємо познайомитися із принципами виховання популярної американської акторки Сари Джесіки Паркер, виконавиці головної ролі Керрі Бредшоу у серіалі «Секс і місто».

Майбутня акторка виросла в багатодітній родині, була восьмою дитиною. З малих років Сара займалася балетом, співала, грала у шкільних театральних постановках. Серіал «Секс і місто» став для неї початком сходу на вершини популярності та акторської кар'єри.

Зазвичай ми ототожнюємо героїв улюблених фільмів із акторами, які їх грають. Однак Сара Джесіка Паркер завжди говорить про те, що характери її та Керрі Бредшоу мають дуже мало спільного. Актриса більше схожа на героїню іншої стрічки «Я не знаю, як вона робить це»: актриса дуже любить своїх дітей, розподіляє час між сім'єю і кар'єрою, докладає багато зусиль, аби не упустити в житті жодної можливості.

У Сари Джесіки Паркер було багато романів. Вона зустрічалася з Робертом Дауні молодшим, з Ніколасом Кейджем, з Джоном Кеннеді, сином Президента Сполучених Штатів. Наразі вона майже 22 роки одружена з актором Меттью Бродеріком, з яким виховує трьох дітей. Їх вважають однією з найміцніших пар Голлівуду.

Після того, як у 2002 році народився старший син Джеймс Уілкі, у пари більше не могло бути дітей. Молодших дівчаток-близнючок Табіту і Маріон виносила для подружжя сурогатна мати. Тоді Сару звинувачували  у тому, що вона не хотіла зіпсувати фігуру. Однак акторка у своїх інтерв'ю стверджує, що любить стан вагітності та шкодує, що таке щастя не довелося пережити ще раз. Вона дуже рада, що у неї з чоловіком є і старший син, і близнючки-донечки. Акторка поділилася принципами, яких дотримується у вихованні своїх дітей.

 Принцип №1 

 Сара вважає, що родина повинна бути великою. Дуже любить маленьких дітей і шаленіє навіть від їхнього запаху. 

Актриса виросла у багатодітній сім'ї та з дитинства мріяла створити власну велику дружну родину. Тому із захопленням ставиться до маленьких діток, просто обожнює їх.

 Принцип №2  

 Паркер переконана, що діти – найкращий подарунок, який вона отримувала від життя. Вони є для неї   найсильнішим стимулом та натхненням. 

Втім, Сара не вважає за потрібне виконувати усі їх примхи та привчає до того, що вони не завжди можуть отримувати бажане. Актриса говорить: якою б сильною не була батьківська любов та намагання дати своєму малюку найкраще, між дітьми та дорослими повинні існувати певні правила та обмеження.  

Діти повинні знати ціну грошей. Сара виросла в небагатій родині. Фінансові обмеження сформували у Сари певне ставлення до грошей. Вона хоче, щоб діти, коли виростуть, могли самі заробити і купити собі те, що побажають.

 Принцип №3 

 Дуже важливо приділяти час родині. Найцінніший час – той, який проведений у колі сім'ї. Треба     використовувати будь-яку можливість побути разом. 

Для акторки плата за популярність – постійна зайнятість. Тому вона дуже цінує час, коли може побути із дітьми та чоловіком. Аби більше знаходитися із близькими, пара намагається не запрошувати няню, адже це стороння людина в домі.

Не зважаючи на постійну зайнятість на роботі, ми намагаємося проводити багато часу з дітьми. У нас вдома постійний хаос, але це наш улюблений хаос. Ми намагаємося не вдаватися до послуг няні, а робити все самі. Чоловік прибирає по дому та готує. Взагалі ми дбаємо один про одного,  –  зізнається відома актриса.

 Принцип №4 

 Приділяти кожній дитині однакову кількість уваги. Це найскладніше. Сара прагне, щоб у неї вистачило енергії на всіх дітей і хоче дати їм дуже багато. 

Актриса любить наряджати своїх дочок, але в той же час іноді дозволяє їм самостійно вибирати, що одягти.

Сара Джесіка Паркер не вказує особи дітей на фото в своєму Інстаграмі. Але з радістю ділиться тим, як вона вчить дітей правильно харчуватися, поважати інших, любити. Розкриває їх таланти, підкреслює їх індивідуальність, прищеплює любов до читання.

 Принцип №5 

 Треба використовувати будь-яку можливість побути разом. 

Паркер любить якісне дозвілля з сім'єю. Вона ходить з дівчатами на дитячі майданчики Нью-Йорка так часто, як може. Багато знаменитостей, боячись папараці, відмовляють собі в задоволенні «виходити в світ з сім'єю». Паркер ігнорує настирливих фотографів, насолоджуючись присутністю рідних людей.

Коли є можливість, Бродерік і Паркер поєднують кар'єру та сім'ю під час урочистих церемоній – беруть дітей на червону доріжку. А отримуючи запрошення на світську тусовку, намагаються приходити разом з дітками. Відмінна ідея дозвілля для недільного сімейного дня, чи не так?

Посилання на UA.UA.INFO: http://www.uaua.info

Фото з сайту UA.UA.INFO: http://www.uaua.info

388
16.05.2019 09:15:00

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти