Новини «Всеосвіти»
1729
28 листопада 2018 о 17:07

Розшукуються суперспікери!

«Всеосвіта» у пошуках натхненних та досвідчених лекторів з цікавими темами для вебінарів.

Відсьогодні відкрито збір заявок від потенційних спікерів та спікерок, які прагнуть якісно покращити українське освітнє середовище. Ні для кого не секрет, що команда «Всеосвіти» працює для того, аби надихати відповідальне вчительство. Щодня ми формуємо базис, який має стати сходинкою для розвитку будь-якого викладача. У нас є чітке бачення якою саме має стати освіта в Україні і ми намагаємось робити усе, що в наших силах, аби скоріше наблизитись до своєї мрії – висококласної освіти наших дітей.

На початку цього навчального року ми запустили новий розділ порталу «Всеосвіта» – «Вебінари», і результати перевершили усі наші очікування. Понад 350 тис. задоволених глядачів, різноманітна тематика відеолекцій та зручна для користувачів платформа. Ми знаємо, що потрібно вчителям для заохочення їхнього самовдосконалення. Тож, зважаючи на успішний старт, наша команда прагне збільшити тематичне різноманіття вебінарів та залучити більше зацікавлених викладачів.

Якщо ви широко обізнані у тому чи іншому питанні й готові поділитися теоретичними та практичними знаннями – чекаємо на вас. Якщо ви улюблений вчитель та маєте власні професійні напрацювання, якими б дуже хотіли поділитися (цікаві методики, унікальний досвід і т. ін.) – ласкаво просимо до нас. Двері «Всеосвіти» завжди відкриті для творчих та освічених фахівців, справжніх майстрів своєї справи.

Усі ідеї щодо тем ваших вебінарів ми з радістю чекаємо в організаційному відділі.


Телефонуйте за номером 0-800-331-031 (дзвінки на території України безкоштовні).

Надсилайте листи на e-mail: info@vseosvita.ua і ми обов’язково відповімо на всі ваші повідомлення.


Найяскравіші пропозиції забезпечать спікерам співпрацю з нашою командою. А це значить, що ви потрапите за лаштунки «Всеосвіти» та попрацюєте зі справжніми фахівцями. Тож, з вас – цікава тема для відеолекції, від нас – зацікавлена аудиторія, затишна студія, команда професіоналів, реклама та захоплені відгуки користувачів.

Чекаємо на вас!

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.