Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Захист персональних даних неповнолітніх у процесі реалізації права на освіту
»
Взяти участь Всі події

Розроблено проєкт для психосоціальної підтримки школярів

Під час війни та дистанційного навчання через російську агресію педагогічний склад школи має бути навчений компетентностям щодо уникнення травм і посттравматичного стресового розладу в учнів.

Під час повномасштабної війни міжнародними та українськими експертами, вчителями, тренерами та психологами в Україні розробили програму проєкту «Школу-вгору», яка спрямована на розвиток цифрових компетентностей освітян та опанування ними засад психосоціальної підтримки учнів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.

У межах проєкту також передбачається оснащення шкіл технічними засобами для роботи.

Протягом року будуть реалізовані активності проєкту:

  • залучення до роботи у навчальних закладах молодих психологів, які пройшли підготовку в напрямах травмотерапії;

  • посилення компетентностей шкільних психологів і підготовка студентів психологічних факультетів до роботи в навчальних закладах за допомогою тренінгів щодо травм, посттравматичного стресового розладу та гендерно зумовленого насильства;

  • підготовка локальних тренерів/ок із цифрових компетентностей за програмою з компонентом інклюзивного та дистанційного навчання щодо подальшого проведення тренінгів для педагогічного складу школи;

  • надання освітньої підтримки вчителям;

  • закупівля обладнання.

У проєкті можуть взяти участь освітяни шкіл Луганської, Дніпропетровської, Чернігівської, Житомирської та Львівської областей. Приймання заявок від шкіл і студентів факультетів психології триває до 3 лютого 2023 року. Організатори проведуть конкурсний відбір, переможці отримають розклад заходів, із кожним освітнім закладом планують укласти Меморандум про співпрацю.

Школи можуть подати заявку за посиланням, студенти факультетів психології — за посиланням.

Нагадаємо, в Україні запустили платформу, на якій вчителі зможуть безкоштовно задавати домашні завдання дистанційно, надсилаючи учням згенероване посилання. Новий застосунок автоматично перевіряє й оцінює виконані домашні завдання та зберігає оцінки в особистому кабінеті вчителя й учнів.

Фотоматеріали: МОН

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.