Головне меню порталу
Під час повномасштабної війни міжнародними та українськими експертами, вчителями, тренерами та психологами в Україні розробили програму проєкту «Школу-вгору», яка спрямована на розвиток цифрових компетентностей освітян та опанування ними засад психосоціальної підтримки учнів.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.
У межах проєкту також передбачається оснащення шкіл технічними засобами для роботи.
Протягом року будуть реалізовані активності проєкту:
залучення до роботи у навчальних закладах молодих психологів, які пройшли підготовку в напрямах травмотерапії;
посилення компетентностей шкільних психологів і підготовка студентів психологічних факультетів до роботи в навчальних закладах за допомогою тренінгів щодо травм, посттравматичного стресового розладу та гендерно зумовленого насильства;
підготовка локальних тренерів/ок із цифрових компетентностей за програмою з компонентом інклюзивного та дистанційного навчання щодо подальшого проведення тренінгів для педагогічного складу школи;
надання освітньої підтримки вчителям;
закупівля обладнання.
У проєкті можуть взяти участь освітяни шкіл Луганської, Дніпропетровської, Чернігівської, Житомирської та Львівської областей. Приймання заявок від шкіл і студентів факультетів психології триває до 3 лютого 2023 року. Організатори проведуть конкурсний відбір, переможці отримають розклад заходів, із кожним освітнім закладом планують укласти Меморандум про співпрацю.
Школи можуть подати заявку за посиланням, студенти факультетів психології — за посиланням.
Нагадаємо, в Україні запустили платформу, на якій вчителі зможуть безкоштовно задавати домашні завдання дистанційно, надсилаючи учням згенероване посилання. Новий застосунок автоматично перевіряє й оцінює виконані домашні завдання та зберігає оцінки в особистому кабінеті вчителя й учнів.
Фотоматеріали: МОН
Будь ласка, оцініть новину!
Редакторка:
Нікішина Тетяна ОлександрівнаВсеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам
Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.
Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.