+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Розповідає МОН: найголовніше щодо зарахування першачків

Освітнє відомство розтлумачує особливості зарахування дошкільнят до першого класу.

Сьогодні, 14 травня, МОН на гарячій лінії Кабміну упродовж двох годин відповідатиме на запитання зацікавлених українців. Під час прямої телефонної лінії КМУ фахівці Міністерства освіти і науки відповідатимуть на актуальні питання громадян щодо зарахування дітей до 1-го класу.

Вже не за горами новий навчальний рік, тож ліквідувати прогалини у громадській думці вирішило МОН. Кожен охочий може запитати очільника експертної групи Директорату дошкільної та шкільної освіти МОН Володимира Божинського щодо особливостей зарахування дошкільнят до першого класу.

Отримати відповідь на ваше запитання можете, зателефонувавши на пряму лінію.


(044) 254-05-65
з 14:00 до 16:00


Місце проведення: Клуб Кабінету Міністрів України, м. Київ, вул. Інститутська, 7.

Довідково:

Батьки, які вирішили скористатись правом дитини на зарахування до початкової школи, мають подати заяву до школи до 31 травня. 

Форма заяви передбачає можливість повідомлення наявності права на першочергове зарахування і у випадку наявності такого права – можливість зазначення назви і реквізитів документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти.

До заяви додаються копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал) та оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини з особливими освітніми потребами до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації для зарахування дитини в інклюзивний чи спеціальний клас.

Посилання на МОН: https://mon.gov.ua/ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти