+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Розпочався Всеукраїнський збір-похід «Козацькими шляхами»

Зберегти козацькі традиції та зробити нові відкриття планують учасники XXІХ Всеукраїнського збору-походу волонтерських загонів та молодіжних громадських організацій «Козацькими шляхами».

Вивчати та продовжувати старовинні традиції українського козацтва мають на меті учасники XXІХ традиційного Всеукраїнського збору-походу волонтерських загонів та молодіжних громадських організацій «Козацькими шляхами», який проходить під гаслом: «Час нових відкриттів». 8 травня відбулося урочисте шикування перед відправленням по маршруту.

Заступник голови КМДА Марина Хонда звернулася до присутніх.

Активна молодь – це майбутнє нашої країни, їм і надалі продовжувати традиції славетного українського козацтва. Учасники цьогорічного походу не лише добре відпочинуть від щоденної метушні великого міста, а й отримають корисні знання та навички. І не менш важливе, на мою думку, що можуть для себе знайти молоді люди під час походу – це нові друзі та цікаві знайомства, – прокоментувала Марина Хонда.

Перед тим, як відправитися у цікаву захоплюючу подорож, учасники походу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів Другої світової війни та поклали квіти до Кургану Безсмертя.

Нинішнього року у поході беруть участь понад 1000 представників скаутських організацій, делегатів дитячих та молодіжних громадських організацій, організовані групи шкіл, вищих навчальних закладів, волонтери та громадські активісти з усіх куточків України. Є серед них і закордонні делегації.

Дислокацією табору визначено с. Виграїв, Корсунь-Шевченківського району Черкаської області, де до 12 травня відбуватимуться організаційні заходи.

Програма походу дуже насичена: проживання в наметах, фестиваль стародавньої їжі, конкурс креативних рішень, нічна гра «Подорожуючи часом», внутрішньо таборові заходи «Запальні українці», «Музей відомих українців» та ігри «Невідома Україна» і «Покусаки».

Організатори пропонують активістам побувати на «Платформі знань та культур» освітнього простору «Ідея Хаб», де відбуватимуться тренінги на різні теми. Там же можна зустрітися з представниками ювенальної превенції, патрульної поліції, ГО «Товариство Червоного Хреста» та поставити їм запитання.

Безліч цікавих заходів чекають на учасників походу буквально 24 годин на добу – тільки встигай! Любителям спорту пропонують позмагатися з футболу, волейболу, фризбі, бадмінтону на «Арені перемог і розваг». Поплавати на каяках, постріляти з лука, відвідати скеледром та мотузковий парк можна у «Просторі екстриму». Творчим особистостям рекомендують завітати на майстер-класи у зоні «Арт-студії». Черкаська служба зайнятості підготувала свої презенти для молоді – тестування з профорієнтації та брейн-рінг «Ліга професій». Окремо будуть розглядатися під час збору-походу важливі екологічні питання.

Організаторами молодіжного свята виступили Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національна організація скаутів України» та Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Посилання на «Офіційний портал Києва»: https://kyivcity.gov.ua

Фото взяте з сайту «Офіційний портал Києва»

293
08.05.2019 15:00:00

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти