і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Розпочався фестиваль-конкурс "Учитель року предметів духовно-морального спрямування"

В Острозькій академії розпочався дводенний фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування».

Дводенний ХІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс відбувається у Національному університеті «Острозька академія» та присвячена 1030 річниці хрещення Руси-України.

У заході беруть участь вихователі, вчителі, викладачі із 13 областей України та які викладають такі предмети: «Етика, «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «людина і світ», «Людина і суспільство» та інші.

Приємно, що незважаючи на всі події в державі, тут присутні представники з Донеччини та Луганщини. Я впевнений, що аура закладу, де 200 років моляться Богу, допоможе перейнятися атмосферою дружби, взаємоввічливості та допоможе познайомитися із історією та традиціями закладу, −  розпочав свою промову ректор НА «Острозька академія Ігор Пасічник.

Учасники заходу матимуть змогу продемонструвати цікаві фрагменти уроку, братимуть участь у обговоренні біблійних віршів, та пройдуть тестування на знання Святого Письма.

Григорій Таргонський, начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА наголосив на тому, що конкурс проводить не вперше, і висловив свою надію, що Міністерство освіти та науки включить конкурс до програми, тому що кожного року все більше людей виявляє інтерес до фестивалю.

Студентський декан гуманітарного факультету НУ «Острозька академія» Естер Матер’ян зазначив, що більшість батьків відмовляються від предметів духовно-морального спрямування і сьогодні їхні діти стикаються з багатьма проблемами у житті.

Як зазначає Педагогічна Преса, на Рівненщині предмети духовного-морального спрямування викладаються у 308 школах.

Посилання Педагогічна Преса: http://pedpresa.ua/

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь