і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Розділ «Конкурси» відкрито на постійній основі!

Відтепер всі конкурси від проекту «Всеосвіта» будуть завжди відкриті для проходження.

За вашими численними проханнями конкурси проекту «Всеосвіта» відкрито для проходження на постійній основі! Відтепер школярі можуть проходити їх в будь-який день, тиждень чи місяць та регулярно перевіряти свої знання з важливих дисциплін. 

На сайті відкрито 2 конкурси:

  1. «Безпека на дорозі» – конкурс для 1-11 класів, спрямований на покращення знань дітей з правил дорожнього руху та підвищення їхньої правової свідомості. Організаційний внесок за участь складає всього 10 грн! Після проходження всі учасники отримають яскраві Дипломи та Сертифікати від нашого проекту та дизайнерську розробку «Додекаедр».
  2. «Безпечна дорога до школи» – безкоштовний конкурс для 1-4 класів, спрямований на виховання в наймолодших школярів правильної поведінки на дорозі. Після проходження всі учасники отримають ексклюзивні Дипломи, Сертифікати, а також яскраві розробки: «Автомобіль Всеосвіта», пам’ятки з дорожніми знаками, а також приклад схематичної карти, на якій учень зможе прокласти свій безпечний маршрут від дому до школи.

Ми готуємо для вас ще багато цікавих конкурсів, які незабаром будуть відкриті в цьому розділі!

Мета створення розділу

Розділ «Конкурси» – це можливість регулярно перевіряти знання дитини із важливих дисциплін, які не входять до освітньої програми, але які є неймовірно значущими в її повсякденному житті. Адже засвоєння навчальних предметів та хороші оцінки в школі –  далеко не пріоритетне завдання в процесі навчання. Набагато важливішим є засвоєння дитиною тих знань, які допоможуть їй правильно діяти в нестандартних ситуаціях, зберігати спокій та в потрібний момент допомагати іншим.

Чим цікаві конкурси від проекту «Всеосвіта»?

  •  Це можливість урізноманітнити програму виховної години в класі та зробити засвоєння матеріалу більш цікавим та сучасним.
  • Батьки можуть перевірити, чи достатньо їхня дитина знає правила безпеки і наскільки швидко вона знаходить відповіді на важливі питання.
  • Учасники зможуть не лише перевірити знання, а й дізнатись іншу важливу інформацію завдяки роботі над помилками, яка проводиться автоматично після внесення відповідей.
  • Після конкурсів на всіх чекатимуть яскраві Дипломи, Сертифікати та призи, які стануть приємним завершенням змагань!

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти