Ростомір від «Всеосвіти»: яку з відомих особистостей ви наздогнали?

Нова розробка дозволить не лише дізнатися власний зріст, але й порівняти себе з відомими людьми минулих епох та сучасності.

Завжди мріяли хоч навшпиньках дотягнутися до відомої особистості? Уявляли себе Джоан Роулінг, Леонардо да Вінчі, Елтоном Джоном чи Ангелою Меркель? Можливо, у вас більше спільного ніж ви думаєте. Наприклад… зріст.

Нова розробка від «Всеосвіти» – «Ростомір» – допоможе легко і швидко визначити свій зріст і порівняти його зі зростом відомих людей. Неймовірну ідею ми вихопили у Людмили Хорькової, директорки загальноосвітньої школи № 114 у Кривому Розі. Користуватися розробкою можна будь-де – у класі, вдома, в гостях чи навіть на вулиці, якщо вам заманеться ;)

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/rostomir-175337.html

 Що для цього необхідно? 

Розробка є абсолютно безкоштовною, тож вам потрібно просто завантажити її й роздрукувати на принтері. Усі три блоки друкуються з полями, тому після друку обріжте зайве.

 Як розмістити ростомір? 

Відмірьте лінійкою від підлоги 150 сантиметрів і наклейте на стіну три блоки один за одним. А потім повертайтесь спиною та дізнавайтесь, яку відому особистість вам вдалося наздогнати. Не забудьте зняти підбори, щоб не хитрувати =)

Бажаємо вам зіркових перемог разом із «Всеосвітою»!

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/rostomir-175337.html

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.