Роботи грають у футбол, влаштовують перегони та рятують світ – у Києві пройде фестиваль ROBOTICA

1-2 червня в Києві відбудеться сімейний фестиваль інновацій та сучасних технологій ROBOTICA. Тисячі дітей віком від 3 років зможуть сконструювати світ майбутнього.

У 19-му павільйоні київського ВДНГ на гостей чекають віртуальна реальність, батли роботів, робоперегони, робофутбол та навіть битва дронів.

У програмі фестивалю, який цього року пройде в Україні вже в 11-й раз, національний відбір на Всесвітню олімпіаду World Robot Olympiad (WRO) – одну з найбільших олімпіад світу з робототехніки. За право представляти Україну змагатимуться 2 500 юних винахідників. Цього року тема – Smart Cities (Розумні міста). Конкурсанти збудують понад 600 роботів, які у майбутньому зможуть створювати розумний транспорт, змінювати енергосистеми міста, прокладати розумні мережі та шукати альтернативні джерела енергії.

У програмі фестивалю:

  • архітектурний конкурс;
  • майстер-класи від організатора проекту STEM-школи INVENTOR;
  • виставка-конкурс творчих робіт із LEGO тощо. 

У ньому може взяти участь будь-яка дитина, для цього потрібно заповнити форму за посиланням: http://bit.ly/robotica-contest

Гасло цьогорічного фестивалю – Future Now, – розповідає засновниця ROBOTICA Оксана Стоєцька. – Адже тут можна вже сьогодні зазирнути в майбутнє, побачити, що на нас чекає за декілька років. А головне — переконатися, які талановиті в Україні діти! Щороку до нас приїздить понад 15000 дітей з усієї країни. Є діти та підлітки від 3 до 15 років, є молодь від 15 до 25, вчителі, науковці, архітектори, студенти, що вивчають ІТ, нано- і біотехнології. Подивитися, як вони створюють майбутнє прямо зараз, означає пережити надзвичайні емоції і повірити, що в України все буде добре.

Якщо ви у пошуках цікавої іграшки для своєї малечі, конструктори та роботи від компанії-партнера “BitKit” – саме те, що вам потрібно. Вони виробляють розвивальні набори конструкторів, розумних іграшок (роботів), які зацікавлять дитину будь-якого віку.

Роботи, що самостійно ходять, встають, танцюють і працюють без будь-яких елементів живлення – обмежень немає. Вивчати новітні технології, фізику та роботехніку з іграшками “BitKit” дуже легко. Ми вже закохані у всю продукцію наших партнерів, і впевнені, що вам також сподобається:)

Сторінка партнера: https://vseosvita.ua/site/bitkit

Нагадаємо, минулого року наші журналісти побували в ролі волонтрів на фестивалі Robotika 2018 і написали детальний репортаж. 

Більше інформації про фестиваль за посиланням: www.robotica.in.ua 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
3
міс.
0
4
дн.
1
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!