RoboBus – пересувні школи робототехніки, програмування і штучного інтелекту

Компанія Robo House створила унікальний проект - RoboBus. За словами творців проекту: "Це школа майбутнього".

Сучасній людині вже не звикати до мобільних пристроїв, комп’ютерів, роботів, і ще безліч автоматизованих пристроїв, що займають вагоме місце у повсякденному житті. Декілька років тому, розмови про появу штучного інтелекту викликали посмішку, а зараз – це реальність. Та чи могли ми уявити, що Інтернет стане невід’ємною частиною нашого життя, і що зараз це необхідність. Спираючись на вражаюче зростання IT- технологій та розвиток галузі робототехніки в Україні,  компанія Robo House запускає проект RoboBus — пересувні школи робототехніки, програмування і штучного інтелекту. Компанія підготувала сучасне обладнання і навчальні матеріали для дітей та дорослих, і готова приїхати у будь-яку точку України. 

Проект має на меті здійснити прорив в області IT- навчання і стати помічником державним реформам у сфері STEM-освіти.

В класі вміщується 8-10 людей, а це значить, що ми можемо донести інформацію все більшій кількості людей різних вікових категорій, –  розповідає Влад Котов, директор компанії Дім Роботів (Пер.авт.). 

Цілями проекту RoboBus є:

 – Розвиток екосистеми IT-мейкерства;

 – Надання платформи для розвитку технологічних парків;

 – Навчання інноваційним наук дітей і дорослих;

 – Розвиток ідеології STEM-освіти в Україні;

 – 3Д моделювання та друк на базі Solidworks і AutoCAD;

– Створення квадрокоптера та ракетомоделювання

RoboBus автоматизований. В ньому поєднані комфортні умови для навчання, а також він оснащений штучним інтелектом, який розповідає нам в якому регіоні України, або в якій точці світу RoboBus найбільше потрібний, - зазначає Влад Котов (Пер.авт.).

Організатори проекту впродовж 5 років планують випустити 10 автобусів для розширення маршрутів на невеликі селища і села. Проект можна запросити до будь-якого регіону або міста. На головному сайті організації вказана інформація, що вони збирають замовлення по всьому світу і планують дорожні карти на кожен рік.

Я впевнена, що в Україні живуть талановиті люди, які мріють створити робота або квадрокоптера, “написати” захоплюючу гру,  або за допомогою 3D-технологій розробити проект. RoboBus надає унікальну можливість втілити свої мрії у життя. Тож вперед, до здобуття нових знань!

Фотоматеріал взятий з офіційного сайту RoboBus

Посилання на сайт RoboBus:

http://www.robo.house/uk/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.