Рішення про роботу дитсадків Кабмін ухвалить 20 травня

Наступного тижня стане відомо про дати відкриття дитсадків та правила їхньої роботи.

Любомира Мандзій, т. в. о. міністра освіти, в коментарі телеканалу «Україна 24» повідомила, що 20 травня КМУ ухвалить рішення про відкриття дитсадків. Але їхня робота залежатиме від епідеміологічної ситуації в кожному регіоні:

Нам необхідно зважати на епідеміологічну ситуацію в кожній адміністративно-територіальній одиниці – це найважливіше. Чи ситуація в місті, в районі, в селі, в містечку дозволить відкрити заклади дошкільної освіти. Так, їх необхідно підготувати до повернення діток, але ситуація є різною в Україні. Загальне рамкове рішення уряду буде в середу, 20 травня, про можливу дату відкриття дитсадків, але необхідний підготовчий етап до забезпечення безпеки закладі.

Наразі МОН готує так званий «коронавірусний протокол», щоб забезпечити безпеку дітей і вихователів. Також Любомира Мандзій повідомила про те, що у відомстві розробляються методичні рекомендації, які керівники дошкільних установ мають врахувати під час відкриття закладу:

Безперечно, в закладах мають бути й антисептики, засоби, які дозволять відкрити наші заклади дошкільної освіти. Безпека – перш за все як для вихователів, так і для дітей, додала пані Мандзій.

Під час розробки методичних рекомендацій враховувався досвід країн ЄС. 


Читайте також:

Мітингують та збирають підписи: як батьки дошкільнят борються за відкриття садочків?

Садки можуть запрацювати, коли відновиться робота транспорту - Денис Шмигаль

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
1
міс.
0
3
дн.
2
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!