"Реформа" Трампа: школи можуть залишитися без фінансування, якщо не відкриються восени

Президент США поставив умови: відкрити школи, бо припиниться фінансування.

Президент США Дональд Трамп пригрозив зупинити фінансування шкіл, якщо вони не відкриються 1 вересня, — про це повідомляється на сторінці «Голос Америки».

Така заява стала резонансом і її підхопили критики президента:

Значна зміна позиції Адміністрацією Трампа: багаторазово наголошували, що рішення щодо коронавірусу ухвалюються на місцевому рівні, тепер декларує, що школи «мають відновити роботу і мають бути повністю готові до роботи», навіть коли місцева влада вважатиме це небезпечним, — пише на своїй сторінці у Твіттері репортер NBC News Джош Ледерман.

Консервативний оглядач видання Washington Post Дженніфер Рубін прокоментував, що Трамп хоче вбити американських дітей, а юридичний аналітик каналу MSNBC Гленн Кіршнер порівняв заяву Трампа із шантажем.

Конституція США не передбачає прямого впливу президента на фінансування початкової та середньої освіти, тому не зрозуміло, що саме малося на увазі.

Демократи вважають, що їм буде політично невигідно, якщо американські школи відкриються до листопадових виборів, але це важливо для дітей і родин. Фінансування може бути припинено, якщо школи не відчиняться, — написав президент у «Твіттері», нагадавши, що у низці європейських країн школи відкрилися без будь-яких проблем.


Вас може зацікавити: НУШ — бізнес-проєкт чи все ж таки реформа? Зеленський дізнався про корупційні схеми.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.