Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Корекція як один із основних напрямів роботи психолога закладу освіти
»
Взяти участь Всі події

Рашисти відповідатимуть за руйнування шкіл України — Генштаб ЗСУ

Напади на школи — це воєнні злочини, які не мають строку давності. росія понесе справедливе й суворе покарання за свої варварські загарбницькі дії.

Вище військове та політичне керівництво росії, а також її військовослужбовці відповідатимуть і понесуть покарання за руйнування шкіл України.

Із такою заявою виступив Генеральний штаб ЗСУ.

Напади на школи — це воєнний злочинин (стаття 8 Римського статуту Міжнародного кримінального суду).

Напади на школи — грубе порушення міжнародного гуманітарного права:

  • принципу розрізнення (одного з основних принципів);

  • звичаєвих норм міжнародного гуманітарного права;

  • положень Женевської конвенції ІV щодо захисту цивільного населення 1949 року;

  • положень Додаткового протоколу до Женевських конвенцій 1949 року, що стосується захисту жертв міжнародних збройних конфліктів;

  • Декларації про безпеку шкіл і низки інших міжнародно-правових документів щодо захисту дітей під час збройних конфліктів.

Нагадаємо, школу №6 в Авдіївці російські окупанти обстріляли снарядами РСЗО «Град» із магнієвим зарядом вночі 20 червня 2022 року. Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко.

Це вже третя школа, знищена росіянами в Авдіївці. Всього ж на Донеччині окупанти зруйнували близько двох сотень шкіл.

І щоб не розповідала їхня пекельна рашистська пропаганда про «звільнення» та «денацифікацію», правда полягає в тому, що російські орки прийшли на нашу землю нищити і вбивати. Передусім — цивільних, — зазначив Кириленко.

Загалом по області зруйновано або пошкоджено 475 закладів освіти, у тому числі: 26 вищих навчальних закладів, 219 шкіл і 24 заклади професійно-технічної освіти, 206 дитячих садочків.

Росія несе смерть і руйнування. Пам'ятаймо!

Слава нації! Смерть ворогам!

Фотоматеріали: Генеральний штаб ЗСУ

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.