Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

При офлайн навчанні учитель може працювати з-за кордону — освітній омбудсмен

Учителям, які не повернулися з-за кордону, керівник закладу освіти може дозволити працювати дистанційно й організувати змішане навчання.

В умовах повномасштабної війни через загрозу життю та безпеці у разі початку очного навчання керівник закладу освіти може дозволити працювати дистанційно вчителям, які не повернулися з-за кордону.

Про це повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

Питання організації очного освітнього процесу визначатимуть військові адміністрації. Вчителям, які не повернулися з-за кордону, керівник може дозволити працювати дистанційно й організувати в такому разі змішане навчання. Якщо ж у закладі освіти продовжується для всіх дистанційне навчання, тоді всі вчителі можуть працювати дистанційно з будь-якого місця, зокрема і з інших країн, — поінформував він.

Окремо освітній омбудсмен наголосив на неможливості примушувати вчителів повертатися в населені пункти, які щоденно обстрілюють.

Маємо скарги від вчителів, де їх змушують повертатися в ті місця, де щоденно бомблять, або навіть на тимчасово окуповані території, зокрема для викладання за російськими програмами, — повідомив він.

Нагадаємо, Міносвіти заперечує існування наказу щодо виключно режиму офлайн. Після понад місяця обговорень і припущень Міністерство освіти і науки стверджує, що дає виключно рекомендації кожній школі або громаді обирати самостійно форму навчання — офлайн чи онлайн — залежно від безпекової ситуації в регіоні.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.