+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Пробне ЗНО: останній день реєстрації

Сьогодні, 31 січня, закінчується подання реєстраційних заявок для проходження пробного незалежного тестування.

Якщо ви ще не стали учасником пробного ЗНО-2019, але хочете ознайомитись з процедурою проведення незалежного оцінювання, встигніть зареєструватися сьогодні до 18:00. Для цього необхідно:

Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.


 Крок №1 

Заповнити електронну форму на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Перелік регіональних центрів оцінювання якості освіти та підпорядковані їм області:


 Крок №2 

Здійснити оплату вартості пробного тестування. Цьогоріч скласти одне пробне тестування коштує від 132 до 139 грн (залежно від регіону проживання учасника).

І все, ви – учасник пробного тестування!

Після реєстрації, учасники пробного ЗНО отримають інформаційні сторінки. На них і буде оприлюднено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО. Ці відомості стануть доступними до 25 лютого, а згодом на інформаційних сторінках учасників розмістять результати тестування.


 Крок №3 

Необхідно пройти пробне ЗНО, прибувши до пункту оцінювання і пройшовши процедуру.

Пробне тестування з української мови і літератури відбудеться 16 березня.

23 березня – незалежне оцінювання у пробному форматі з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

У день проведення пробного тестування зареєстрований учасник має право пройти тест лише з однієї навчальної дисципліни.


 Крок №4 

Визначення результатів частково залежатиме від самого учасника, адже впродовж 2-х днів після проходження ПЗНО, вони повинні внести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».  Терміни внесення відповідей:

  • 16–18 березня (українська мова і література);
  • 23–25 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати пробного оцінювання з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 22 березня, з інших предметів – 29 березня.


Важливо! Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.


Нагадаємо, для того, щоб ви подолали страх і потренували пам'ять, «Всеосвіта» розробила сучасний онлайн-сервіс – Тренажер ЗНО з тестами за попередні 10 років.

Наш онлайн-сервіс автоматично сформує статистику результатів і ви зможете аналізувати власну успішність. Готуйтесь до ЗНО разом з нами! 


Посилання на УЦОЯО: testportal.gov.ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти