Пробне ЗНО: оприлюднено порогові бали

Усі результати вже відомі! Учасники пробного тестування вже мають доступ до отриманих балів.

23 березня, за інформацією УЦОЯО, у пробному ЗНО взяли участь 174 222 особи. Для учасників пробного тестування, які скористались сервісом визначення результатів (а таких близько 60%), в особистому електронному кабінеті учасника насьогодні розміщені результати з десяти предметів за рейтинговою шкалою 100–200 балів і критеріальною шкалою  1–12 балів.

На засіданні робоча група Українського центру оцінювання якості освіти з питань установлення порога «складено/не складено» та визначення результатів учасників пробного ЗНО встановила порогові бали. Наразі «пороги» дисциплін, з яких учасники пробного ЗНО складали тестування, мають такі показники:

 Перша сесія: 

Максимально за виконання усіх завдань можна було отримати 104 бали, із них 20 – за написання власного висловлення і 84 – за виконання завдань закритої форми.

 Друга сесія: 

Для тих, хто скористався сервісом «Визначення результатів пробного ЗНО», доступна опція перегляду й завантаження картки результатів. Якщо учасник не скористався сервісом, він можете самостійно визначити кількість набраних балів за рейтинговою і критеріальною шкалами за виконання тесту пробного ЗНО з певного предмета.

Таблиці переведення тестових балів за 200-бальною та 12-бальною шкалами «Всеосвіта» публікувала тут:

Важливо! Результати пробного ЗНО не зараховуються як результати основної сесії незалежного тестування та не використовуватимуться для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти. Також бали, розраховані за 12-бальною критеріальною шкалою, не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію.


Нагадаємо, «Всеосвіта» створила для вас Тренажер ЗНО! Він допомагає набути практичних навичок для проходження незалежного тестування. Тренажер має 7 режимів проходження – за визначений рік, за часом, без часових обмежень, з обмеженням у кількості правильних відповідей, нон-стоп, фаст та супер-фаст. Окрім цього, онлайн-сервіс створює статистику успішності абітурієнта. Дізнайтесь, як це працює.

Посилання на офіційний портал УЦОЯО: http://testportal.gov.ua

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
3
міс.
1
0
дн.
1
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!