+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Про вибір професії не забуваймо і влітку

Школярам завжди цікаво і корисно знайомитися із різними професіями. «Країну професійних мрій» відвідали луганські школярі.

Свято для вихованців пришкільних оздоровчих таборів під назвою «Країна професійних мрій» відбулося у м. Рубіжному Луганської області. Організатори заходу з Луганської обласної служби зайнятості вирішили, що літні канікули – не привід припиняти дізнаватися про різні професії та шукати своє призначення.

На центральній площі міста зібралося більше 350 дітей, які відпочивають наразі у пришкільних таборах.

Дітлахам було на що подивитися та що випробовувати. Спеціальні жетони, які видавали кожному маленькому відвідувачу на вході, давали право брати участь у всіх заходах свята та отримувати подарунки за активну участь: настільні ігри, канцелярські приладдя тощо.

Можливостей проявити себе було багато: фахівці служби зайнятості, а також центру професійно-технічної освіти підготували багато цікавих конкурсів та завдань, а навчальні заклади регіону влаштували майстер-класи, на яких знайомили із професіями.   

Територія, де відбувався захід, умовно поділили на «станції», кожна з яких була присвячена певним спеціальностям. Щоб зацікавити підлітків, справжнє обладнання надали: станція невідкладної швидкої допомоги, національна поліція та рятувальна служба. Тому хлопчики і дівчатка мали змогу посидіти в кабіні «швидкої допомоги», приміряти вбрання рятувальника,  поспілкуватися із патрульним поліцейським. Про навички надання першої домедичної допомоги розповідали дітям члени товариства «Червоний хрест України».

Всього облаштували кілька «станцій» за різними напрямами:  будівельний, пізнавальний, професійний, загадковий, спортивний, які знайомили школярів із майже 20 спеціальностями.       

За відгуками діток та батьків, свято «Країна професійних мрій» вдалося на славу. Напевне, знайомство із представниками різних професій дозволить діткам із часом визначити свої інтереси та здібності до майбутньої роботи, знайти свій життєвий шлях.  

Фото із сайту Луганського обласного центру зайнятості: https://lug.dcz.gov.ua

446
12.06.2019 16:30:00
Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись