Прикрашаємо великодні яйця по-новому!

За традицією до Великодня обов'язково фарбують курячі яйця. Ми підкажемо три способи, як це зробити та отримати оригінальні витвори.

Крашанки – незмінний атрибут Великодня. Вони обов'язково є у великодньому кошику, з яким йдуть до церкви на освячення, а також на кожному великодньому столі.

Фарбувати яйця – цікава справа, яку можна робити разом із дітками. Запросіть їх до співпраці та зробіть це новими способами. Блогерка Анна та її маленька помічниця Анаїс розповідають про те, які способи винайшли вони та як це правильно оформити. Вони зовсім нескладні, а результат ­­­вас не розчарує. Отже, спробуйте!

 Спосіб №1 

Пофарбуйте яйця як зазвичай і посипте з боків блискучою пудрою, яку закріпіть прозорим лаком-спреєм. Лак та пудру можна купити у магазині для художньої творчості, або у відділах косметичних товарів.

 Спосіб №2 

Так прикрашають яйця у Латвії, про це Анні повідомила її подруга-латишка. Зберіть на галявині, у саду, або в лісі квіти, листя, гілочки. За допомогою їх можна зробити чудові ботанічні візерунки. Пофарбуйте яйця як зазвичай. До речі, щоб отримати яскравий насичений колір яйця, використовуйте секрет смачного чаю. Щоб чай вийшов духмяним та міцним, беріть більше заварки. Так само і з фарбуванням: для рівного стійкого кольору покладіть більше фарби!

Далі візьміть старі синтетичні панчохи або колготки, наріжте їх на невеликі шматки, які з одного боку зав'яжіть вузлом, щоб яйце не випало. Вкладаємо у мішечок квіточки, листя, розправляємо на яйці, зав'язуємо ще один тугий вузол, щоб квіти та листя були щільно притиснуті до яйця.  Опускаємо у підготовлений барвник, залишаємо на деякий час.

Діставати яйце з панчохи-мішечка слід у гумових рукавичках. Обережно відріжте хвостик біля одного з вузликів та дістаньте готову крашанку. На основному фоні повинні віддрукуватися квіти і листячко.

 Спосіб №3 

Яйця кладемо спочатку у розчин оцту з водою, щоб вони просочилися та фарба лягала рівно і міцно закріпилася. Потримайте деякий час. Потім дістаньте яйця та перекладіть їх у друшляк. На кожне яйце накапайте рідкий барвник. Друшляк покачайте з боку в бік, щоб фарба трохи розтіклася по яйцю. Візьміть якийсь інший колір, знову капаємо на яйця, і ще раз обережно перекачуємо їх у ситі. Залиште на кілька хвилин, щоб фарба підсохла. Потім промийте великою кількістю чистої води, воді дайте стекти. Викладіть їх на серветку і обсушіть. Готово! Яйця вийшли різнокольорові, з переливами. Вам подобається?

Посилання на «Мой ребенок»: https://www.moirebenok.ua

1232
23.04.2019 13:20:06

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.