Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Новини
1394
20 листопада 2019 о 17:31
pdf Роздрукувати

Президент пропонує полегшити перехід студентів на інші факультети – і сперечається про це з Ганною Новосад

Про це Володимир Зеленський сказав під час участі разом з Оленою Зеленською у Всеукраїнському форумі «Україна зростає разом зі мною»

Ти можеш навчатися однієї професії, а потім зробити так, щоб перейти на іншу професію. Мені здається, це правильно. Ми зараз дуже сперечаємося з моїм новим міністром освіти. Бо ви витратили час і маєте можливість піти з університету і перейти до іншого вишу чи змінити спеціальність, – пропонує глава держави.

«Ми можемо вам допомогти це реалізувати», – підтримали пропозицію Президента школярі і студенти, присутні на форумі.

Людям у школі треба бути ліберальними. У мене були відчуття, що освіта повинна бути ліберальною, що ти можеш обирати предмети сам. Нам здається, що в цілому навчання у школі і вузі повинно бути швидшим, змінним», – додав Володимир Зеленський.

Читайте також: Президент зобов’язав очільницю МОН підписати Декларацію про безпеку шкіл

Джерела: unn.com.ua, president.gov.ua. Фото: president.gov.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.