Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Психолого-педагогічна діагностика: практичні кейси для корекційних педагогів
»
Взяти участь Всі події
0400ufwl-cf9b.jpg

Президент України Петро Порошенко: реформа освіти – найважливіша!

Петро Порошенко нагородив фіналістів національної премії «Global Teacher Prize Ukraine 2018».

Президент України Петро Порошенко разом з дружиною провели День вчителя у товаристві найкращих вчителів країни – на церемонії нагородження переможців національної премії «Global Teacher Prize Ukraine 2018».

У вітальному слові Президент України наголосив на важливості вчителів у долі кожної людини, а також поділився впевненістю в зростанні престижності вчительською професії у суспільстві – значною мірою завдяки реформі НУШ.

Якщо мене запитати, яка реформа є найважливішою – я скажу, що це реформа освіти. І ця реформа вже починає приносити свої плоди. Хто має будь-які сумніви з цього приводу – прийдіть і подивіться на наших сучасних першокласників, за програмою «Нова українська школа». Подивіться, як вони біжать до школи – бо їм там подобається. Подивіться, як їх зустрічають учителі. І це вже величезні зміни, які відбуваються, бо вони вже виховуються по-іншому.

Ще одним важливим досягненням реформи, за словами Петра Порошенка, стали якісні зміни в інклюзивній освіті. Президент зокрема відзначив, наскільки багато уваги цьому питанню приділяє його дружина, Марина Порошенко.

Насправді це не просто інше ставлення до дітей з особливими потребами, а це є те, що Україна виходить на абсолютно новий європейський рівень ставлення до таких людей.

На завершення виступу Петро Порошенко подякував усім вчителям, які виховують дітей справжніми патріотами та майбутніми інтелектуалами й особисто нагородив фіналістів премії «Global Teacher Prize Ukraine 2018» цінними подарунками.

Я дякую тим з вас, хто навчає англійській мові українську поліцію. Я дякую тим, хто в Чорнобильській зоні виховує двісті переможців олімпіад. Я дякую тим, хто на Закарпатті робить все, щоб народи об’єднувались, а не розколювали, як хочуть ті, хто не любить Україну. Ви робите велику справу! Я дякую Вам, Його Величносте Вчителю! Слава українському вчителю!

Фото: Ілля Кучман

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.