+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Повторне ЗНО в магістратуру відбудеться 5 листопада

Згідно з наказом МОН, реєстрація вступників для участі у спеціально організованій сесії ЄВІ триватиме з 7 до 15 жовтня 2019 року.

5 листопада 2019 року відбудеться повторне ЗНО з іноземних мов для вступників, які бажають навчатися у магістратурі. Про організацію проведення ЄВІ (Єдиного вступного іспиту) йдеться у наказі МОН №985 від 16.07.2019 року «Щодо проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту».

ЗНО з іноземної мови можуть скласти абітурієнти, які не зареєструвалися для участі в основній сесії Єдиного вступного іспиту.

Зверніть увагу! Реєстрація вступників для участі в ЄВІ триватиме з 7 до 15 жовтня у тому університеті, де вступник бажає навчатись.

Тільки після сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань, і видачі екзаменаційного листа, вступник отримує підтвердження реєстрації.

Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в містах, де розташовані регіональні центри.


Вас також зацікавить наступна інформація:

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись