Новини «Всеосвіти»
3954
20 травня 2019 о 14:32

Поспішайте оформити передплату журналу «Всеосвіта» на наступний навчальний рік!

Хочете регулярно отримувати сучасний освітній глянець? Оформлюйте передплату за акційною ціною саме зараз.
Четвертий номер журналу

Кілька днів тому із типографії вийшов довгоочікуваний четвертий номер журналу «Всеосвіта», і ми певні, що вам вже не терпиться погортати сторінки, наповнені натхненними історіями та інтерв’ю. Саме сьогодні кожен примірник журналу відправиться до своїх читачів. Очікуйте новинку, друзі!

Якщо ж ви досі є не серед тих щасливчиків, які регулярно отримують освітній глянець – саме зараз час це виправити! 

 Оформлюйте передплату на 2019/2020 навчальний рік
 за акційною ціною 290 гривень 
і чекайте п’ятий номер журналу вже у серпні. 

Усього за 290 гривень ви отримаєте чотири журнали за рік. Наші видання містять корисну інформацію, цікаві ідеї та багато натхнення для кожного сучасного вчителя. 

Саме завдяки друкованому виданню «Всеосвіти» ви зможете урізноманітнювати освітній процес креативними розробками, які містяться у кожному номері. Крім того, думки й поради освітніх експертів розв’яжуть будь-які проблеми, з якими стикається педагог на роботі, а історії успіху учителів та учнів надихатимуть на нові звершення! Уже заінтриговані? 

Ми обіцяємо, наступні номери журналів будуть ще цікавішими та захопливішими! Не пропустіть! 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.