і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Активуйте «Вебінарний Безліміт» та отримайте
30 днів необмеженого доступу до 90 вебінарів

Поспішайте оформити передплату на журнал «Всеосвіти» за вигідною ціною!

Хочете бути на хвилі освітніх інновацій та мати скарбничку креативних розробок? Тоді вам неодмінно треба оформити передплату на журнали нашого проєкту.

Кожному вчителю хочеться, щоб його уроки надихали, дарували позитивні емоції і підштовхували учнів до змін. А що для цього потрібно мати? Усього дрібочку щастя від своєї роботи і звичайно ж необмежену кількість цікавинок, від яких щоразу захоплюватиме подих.

А усі найдивовижніші ігри, плакати, календарі та серію дизайнерських розробок ви можете знайти на сторінках пізнавальних журналів «Всеосвіти». Наші розробки спрямовані на розвиток асоціативного мислення, загальної ерудиції, уважності, вміння працювати у команді та пошуку оригінальних ідей.

Та це ще не все! Сторінки журналу вміщують історії успіху українських учителів та учнів, думки й поради провідних освітніх експертів та ще безліч корисної інформації, які зроблять педагогічне життя цікавим та інноваційним.

 А якщо ви поквапитесь, то зможете оформити передплату на 4 унікальні номери журналу всього за 290 гривень. Увага, акція діє лише до 31 липня! 

Поспішайте отримати друковане видання за найкращою ціною за посиланням: https://vseosvita.ua/journal

Друзі! Дякуємо вам за позитивні відгуки нашого друкованого видання. Ми цінуємо думку кожного і намагаємось щоразу вас приємно дивувати. Сподіваємось, журнали нашого проєкту стануть для вас надійним помічником у будь-яких освітніх питаннях! 

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти