Поспішайте оформити передплату на журнал «Всеосвіти» за вигідною ціною!

Хочете бути на хвилі освітніх інновацій та мати скарбничку креативних розробок? Тоді вам неодмінно треба оформити передплату на журнали нашого проєкту.

Кожному вчителю хочеться, щоб його уроки надихали, дарували позитивні емоції і підштовхували учнів до змін. А що для цього потрібно мати? Усього дрібочку щастя від своєї роботи і звичайно ж необмежену кількість цікавинок, від яких щоразу захоплюватиме подих.

А усі найдивовижніші ігри, плакати, календарі та серію дизайнерських розробок ви можете знайти на сторінках пізнавальних журналів «Всеосвіти». Наші розробки спрямовані на розвиток асоціативного мислення, загальної ерудиції, уважності, вміння працювати у команді та пошуку оригінальних ідей.

Та це ще не все! Сторінки журналу вміщують історії успіху українських учителів та учнів, думки й поради провідних освітніх експертів та ще безліч корисної інформації, які зроблять педагогічне життя цікавим та інноваційним.

 А якщо ви поквапитесь, то зможете оформити передплату на 4 унікальні номери журналу всього за 290 гривень. Увага, акція діє лише до 31 липня! 

Поспішайте отримати друковане видання за найкращою ціною за посиланням: https://vseosvita.ua/journal

Друзі! Дякуємо вам за позитивні відгуки нашого друкованого видання. Ми цінуємо думку кожного і намагаємось щоразу вас приємно дивувати. Сподіваємось, журнали нашого проєкту стануть для вас надійним помічником у будь-яких освітніх питаннях! 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.