Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
3748
22 вересня 18:17

Понад 2 000 українських шкіл взяли участь у конкурсі «Вакциновані й відкриті»

Прийом заявок на конкурс триватиме до 29 вересня.

У національному конкурсі «Вакциновані й відкриті» зареєструвались уже понад 2 000 закладів освіти, колективи яких вакцинувались від COVID-19. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Наразі на конкурс зареєструвались заклади з усіх областей України (окрім окупованих територій Луганської та Донецької областей та АР Крим). З-поміж учасників конкурсу – школи з Охтирки Сумської області, Тересви Закарпатської області, Пісочина Харківської області, Березівки Київської області, Черкас, Кривого Рогу, Одеси.

! Участь у цьому конкурсі можуть взяти тільки ті школи, де 80% педколективу повністю вакциновані від #COVID-19. За результатами конкурсу школи виграють цінні подарунки: набори з 10 комп’ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів.

Прийом заявок на конкурс триватиме до 23:59 29 вересня. Церемонія оголошення результатів конкурсу відбудеться 30 вересня 2021 року онлайн і буде присвячена до Дня вчителя.

Детальніше про конкурс: https://vse.ee/bcxf

Довідково:

Національний конкурс організували #МОЗ, #МОН, Дитячий фонд #ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазин гаджетів і аксесуарів «Цитрус».

Вас може зацікавити: МОЗ планує запровадити обов'язкову вакцинацію від COVID-19 для педагогічних працівників

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: