Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Поліція контролюватиме вимоги щодо організації навчального процесу

МВС інспектуватиме всі навчальні заклади на дотримання вимог організації навчання під час війни.

Міністерство внутрішніх справ проінспектує заклади освіти на дотримання вимог організації навчання в умовах воєнного стану.

Про це під час брифінгу повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.

Ми всі вимоги щодо дотримання організації навчального процесу інспектуватимемо у всіх без виключення навчальних закладах. Президент означив вимогу, що лише там буде відбуватися навчання. А органи системи МВС, Нацполіція, представники ДСНС відвідають всі без виключення навчальні заклади. Ми розглядаємо це як складову навчання наших дітей із точки зору знання ними базових вимог безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану, сказав посадовець.

Окрім того, він додав, що у школах будуть впровадженні нові навчальні дисципліни.

Ми плануємо говорити і про розмінування, створення відповідних мобільних додатків, де кожен школяр зможе знайти інформацію, як поводити себе в тих чи інших надзвичайних ситуаціях. Наш обов’язок як представників влади зробити все можливе, попри вкрай лімітовані можливості фінансового характеру, зробити навчання наших дітей безпечним, — зазаначив Єнін.

Нагадаємо, головне завдання цивільного населення на сьогодні — вижити за будь-яку ціну. Вижити, щоб помститися усім росіянам, відбудувати напівзнекровлену Україну та передати наступним поколінням генетичну ненависть до російських сусідів-убивць. Рятувальники назвали найбезпечніші місця, де потрібно укриватися під час ракетних ударів.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.