Розробки
9153
13 травня 2020 об 11:40

Подяки та Грамоти за успішне закінчення навчального року для дошкільнят

Привітайте малечу із закінченням навчального року та вручіть їм нагороди за їхні старання у навчанні.

Через карантин діти не можуть відвідувати дитсадочки. Вони сумують за улюбленими вихователями, друзями, іграми, за можливістю спілкування й обміну емоціями. Й вихователі сумують за маленькими оченятами, чию посмішку бачили щодня впродовж року. Для того, щоб підбадьорити малечу й надихнути на нові звершення, команда «Всеосвіти» підготувала захопливі нагородні документи за успішне закінчення навчального року для дошкільнят.

5 яскравих Подяк та Грамот, які нагадуватимуть дитині про її здобутки впродовж навчального року, можна завантажити безкоштовно! Лише уявіть, як дітям буде приємно отримати персональну нагороду від вихователя, і як вони посміхатимуться, дивлячись на неї та згадуючи всі позитивні моменти, проведені у садочку. 

Приємний бонус: нагороди можна редагувати відразу в браузері або будь-якій програмі для ведення тексту. Їх можна завантажити на комп’ютер та надіслати вихованцями або ж вручити дітям після закінчення карантину! Зробіть для діток несподіваний сюрприз!

Як внести ПІБ дитини до нагороди

У кожному документі міститься файл у форматі pdf, який зручно редагувати в будь-якому браузері або програмі для редагування текстів.

Після того як вихователь відкриє pdf-файл у браузері, він побачить світло-сірі виділені поля для автоматичного заповнення інформацією. У ці поля необхідно внести дані вихованця або відредагувати вже написані тексти: вказати ПІБ дитини, дані про ЗДО тощо.

Відредагований файл можна роздрукувати або завантажити на власний комп’ютер, щоб надіслати учням.

Як роздрукувати нагороди

Щоб роздрукувати нагороди, необхідно натиснути на позначку принтера  або обрати в меню «Роздрукувати» та натиснути «Друк». 

Для того, щоб привітати й надіслати нагороди своїм вихованцям, збережіть файли після редагування на комп’ютер. Оберіть опцію «Зберегти як pdf» 


Завантажити всі нагороди можна за посиланням нижче: 

Завантажити Подяку: https://vseosvita.ua/library/podaka-dla-doskilnat-za-uspisne-zakincenna-navcalnogo-roku-277040.html

Завантажити Подяку: https://vseosvita.ua/library/podaka-dla-doskilnat-za-uspisne-zakincenna-navcalnogo-roku-277039.html

Завантажити Подяку: https://vseosvita.ua/library/podaka-dla-doskilnat-za-uspisne-zakincenna-navcalnogo-roku-277038.html

Завантажити Грамоту: https://vseosvita.ua/library/gramota-dla-doskilnat-za-uspisne-zakincenna-navcalnogo-roku-277037.htmlЗавантажити Почесну Грамоту: https://vseosvita.ua/library/pocesna-gramota-dla-doskilnat-za-uspisne-zakincenna-navcalnogo-roku-277036.html


Нагадуємо, що на «Всеосвіті» є також нагороди для учнів. Їх завантаження безкоштовне! 

Почесна Грамота, Подяки та Грамоти за успішне закінчення навчального року

 

#грамоти #подяки #нагороди #навчання

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?