+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Подарунки спікерам вебінарів та авторам курсів!

Наша команда підготувала щось справді чудове! Читайте хутчіш чим віддячимо нашим експертам.

Ні для кого не секрет, що команда «Всеосвіти» працює для того, аби надихати відповідальне вчительство. Ми прагнемо створити якомога більше корисного та якісного освітнього контенту для педагогів, тому розшукуємо висококласних фахівців – найкращих лекторів із цікавими темами для вебінарів та ерудованих авторів курсів. І коли знаходимо своїх експертів, то вже не хочемо відпускати ;)

Ми дуже пишаємося тим, що об’єднали на платформі «Всеосвіти» досвід неймовірно талановитих освітян. І цього разу ми вирішили віддячити суперспікерам та мегаавторам й підготували приємний подаруночок!

 Який подарунок? 

Ми розпочинаємо готувати збірник «Портфоліо навчальних курсів та вебінарів видавництва "Всеосвіта"», який вийде друком вже в серпні. І у вересні кожен спікер та автор курсу на нашій платформі, абсолютно безкоштовно отримають наше друковане видання.

 Чим таке особливе це видання? 

Для нас збірник «Портфоліо навчальних курсів та вебінарів видавництва "Всеосвіта"» – це великий звіт нашої роботи на освітньому фронті викладачів, які прагнуть вдосконалення. До збірника увійдуть анонси абсолютно усіх навчальних курсів та вебінарів, які впродовж 2018/2019 навчального року були розміщені на порталі «Всеосвіта». Особливу увагу ми приділимо персоналіям наших спікерів та авторів і детальніше розповімо про кожного з них.

Збірнику будуть присвоєні міжнародний ідентифікатор ISBN та універсальний класифікатор УДК, які дозволять внести опубліковані роботи в єдину базу авторських розробок. І це ще не все. Частина накладу потрапить до найкращих державних бібліотек України!

 У пошуках суперспікерів та мегаавторів 

Якщо ви широко обізнані у тому чи іншому питанні й готові поділитися теоретичними та практичними знаннями – чекаємо на вас. Якщо ви улюблений вчитель та маєте власні професійні напрацювання, якими б дуже хотіли поділитися (цікаві методики, унікальний досвід і т. ін.) – ласкаво просимо до нас. Двері «Всеосвіти» завжди відкриті для творчих та освічених фахівців, справжніх майстрів своєї справи.

Усі ідеї щодо тем ваших вебінарів та курсів ми з радістю чекаємо в організаційному відділі.


Телефонуйте за номером 0-800-331-031 (дзвінки на території України безкоштовні).
Надсилайте листи на e-mail: info@vseosvita.ua і ми обов’язково відповімо на всі ваші повідомлення.


Найяскравіші пропозиції забезпечать співпрацю з нашою неймовірною командою. А це значить, що ви потрапите за лаштунки «Всеосвіти» та попрацюєте зі справжніми фахівцями. Тож, з вас – цікава тема для відеолекції, від нас – зацікавлена аудиторія, затишна студія, команда професіоналів, реклама та захоплені відгуки користувачів.

Ми вже чекаємо на вас!

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти