Новини
3997
17 жовтня 2019 о 16:59

Планується запровадження ваучерів для оплати приватних дошкільних закладів – МОН

«На жаль, цінність дошкілля у нашому суспільстві недооцінена», – впевнена міністерка освіти і науки Ганна Новосад.

В інтерв’ю УНІАН очільниця МОН наголосила, що утримання державних закладів дошкільної освіти – це пряма відповідальність місцевої влади, а не Міністерства освіти.

«Проте ми можемо закласти у законодавстві інструменти, які стимулюватимуть приватну ініціативу, – продовжила пані Новосад. – Наприклад, ми б хотіли запровадити ваучери на здобуття дошкільної освіти, які батьки могли б отримати, сплачуючи свої податки, і використати їх у приватних дошкільних закладах, які зараз активно розвиваються».

Читайте також: Початкові класи НУШ і надалі працюватимуть без щоденників і щоденного оцінювання – МОН

Джерело: УНІАН

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.