Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Визначаємо психолого-педагогічні адаптації для дітей з різними типами освітніх труднощів
»
Взяти участь Всі події
Розробки
11259
24 лютого 2020 о 16:51
pdf Роздрукувати

Плакат співпраці «Леся Українка»

Чудова розробка для проведення уроків, виховних чи позашкільних заходів, присвячених Дню народженню української письменниці.

25 лютого 1871 року народилась геніальна українська письменниця і перекладачка #Леся #Українка , яка подарувала світу драму-феєрію «Лісова пісня», чимало драм і віршів . Цитати її ліричних поезій завжди знаходять відлуння у серці людей, а пам’ять письменниці вшановують не лише у рідному краї, але й за його межами. 

З нагоди Дня народження Лесі Українки команда «Всеосвіти» підготувала плакат співпраці для колективної роботи у класі. Завантажте розробку безкоштовно і сторюйте оригінальний портрет письменниці! 

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/lesa-ukrainka-153550.html

Для якого віку: для дошкільнят, учнів початкової та середньої школи.

Ідеї для використання плакату: 

 • проведення інтегрованого уроку літератури, мистецтва та історії про Лесю Українку. 
 • оформлення класної кімнати чи актової зали.
 • організація уроку для розвитку взаємодії учнів, колективної роботи в класі.

Як скласти плакат співпраці: 

 • Розробка складається з 24 листів-розмальовок формату А4. Кожен з них є частиною портрету Лесі Українки та має номер-позначку (А1, А2, А3… А24).
 • Розмір готової розробки залежить від принтера, на якому роздруковувався матеріал.
 • Учні отримують по одному листу-розмальовці та озброюються кольоровими олівцями або фломастерами.
 • У верхній частині листа знаходиться міні-зразок, у якому позначено чорним кольором, як потрібно розфарбувати отриману розмальовку.
 • Коли учні завершать творчу роботу – виріжте малюнки у зазначених місцях.
 • Склейте елементи в такій послідовності: Перший ряд – А1 + А2 + А3 + А4. Другий ряд – А5 + А6 + А7 + А8. Третій ряд – А9 + А10 + А11 + А12. Четвертий ряд – А13 + А14 + А15 + А16. П’ятий ряд – А17 + А18 + А19 + А20. Шостий ряд – А21 + А22 + А23 + А24. 
 • Щоб плакат прослужив довше – використовуйте ватман в ролі підкладинки. Можна використовувати ватман формату А1 (594 x 841). 
 • Готово! Ви отримали портрет Лесі України! 

Обов’язково діліться світлинами своєї роботи над плакатом співпраці! 

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) без посилання або гіперпосилання на сайт https://vseosvita.ua/

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.