Плакат співпраці до свята Останнього дзвоника!

Команда «Всеосвіти» із задоволенням підготувала цікавий плакат співпраці присвячений святу Останнього дзвоника, який ви можете зробити разом із дітлахами.

Останній дзвінок – це традиційне свято в школах України, яке сповіщає про закінчення навчального року. Діти радіють, адже останній день занять, а попереду відпочинок, літо і пригоди. Школярі з нетерпінням чекають цього радісного дня. Всі красиво одягнуті, з гарними зачісками, квітами.

Аби ця подія пройшла по-особливому урочисто і ви змогли сповна відчути насолоду від святкування, креативна команда дизайнерів та ілюстраторів розробила тематичний плакат співпраці «Останній дзвоник».


Вікова категорія: для учнів початкової та середньої школи.

Ідеї для використання плакату:

 • створення декорацій до свята Останнього дзвоника;
 • для проведення уроку, присвяченому підготовці до цього свята;
 • організація уроку для розвитку взаємодії учнів і колективної роботи в класі;
 • для організації позашкільних заходів.

Плакат співпраці передбачає групову форму роботи, яка має величезне значення для формування самостійності. Працюючи в команді, дитина має можливість проявляти ініціативу, вчитися планувати свої дії, переконувати, нести відповідальність за себе і команду.

Завантажити можна за посиланням: https://vseosvita.ua/library/plakat-spivpraci-ostannij-dzvonik-131140.html


Інструкція:

Розмір плакату (594 x 841).

 1. Розробка складається з 24 листів-розмальовок формату А4. Кожен з них є частиною плакату та має номер-позначку (А1, А2, А3… А24).
 2. Розмір готової розробки залежить від принтера, на якому роздруковувався матеріал.
 3. Учні отримують по одному листу-розмальовці та озброюються кольоровими олівцями або фломастерами.
 4. Кожен блок плакату позначений цифрою, яка відповідає за певний колір: 1 – жовтий, 2 –червоний, 3 – зелений і т.д. Учні розмальовують плакат відповідно до кольору певної цифри. 
 5. Коли учні завершать творчу роботу – виріжте малюнки у зазначених місцях.
 6. Склейте елементи в такій послідовності: Перший ряд – А1 + А2 + А3 + А4. Другий ряд – А5 + А6 + А7 + А8. Третій ряд – А9 + А10 + А11 + А12. Четвертий ряд – А13 + А14 + А15 + А16. П’ятий ряд – А17 + А18 + А19 + А20. Шостий ряд – А21 + А22 + А23 + А24. 
 7. Щоб плакат довше тішив ваше око – використовуйте ватман в ролі підкладинки. Можна використовувати ватман формату А1 (594 x 841). 
 8. Готово! Ви отримали плакат співпраці до свята Останнього дзвоника, якому немає аналогів у світі.

Завантажити плакат за посиланням: https://vseosvita.ua/library/plakat-spivpraci-ostannij-dzvonik-131140.html


Сподобався матеріал? Підтримайте нас – беріть участь в платних олімпіадах і конкурсах від проекту «Всеосвіти». З вашою допомогою ми зможемо надалі розробляти безкоштовні методичні матеріали. 

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) без посилання або гіперпосилання на сайт vseosvita.ua.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.