+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Пізнаємо світ: добірка документальних відео для інтегрованих уроків

Тепер світ став ще ближчим. Переглядайте з дітьми документальні відео, знятих за допомогою технології VR та 360-градусної зйомки про життя на Землі.

Природа – найкращий художник. Кілька помахів пензликом на полотні і ми стоїмо на краю світу: милуємось гірськими хребтами, неосяжними пустелями, споглядаємо на вечірнє сонце, яке огортає нас своїм теплом.

Аби ще краще пізнати життя на Землі, ми підготували для вас добірку документальних фільмів із використанням технології VR та 360-градусної зйомки. Ви миттєво порините у космічні простори або океанічні води, і на шляху подорожі дізнаватиметесь дивовижні факти.

Добірка документальних фільмів стане гарною ідеєю для проведення інтегрованих уроків, тематичних виховних годин, позакласних заходів. А батьки зможуть долучитися до перегляду відео разом з дітьми, бо сюжет настільки захопливий й реалістичний, що відірватись неможливо.

Valen’s Reef

Рональд Мамбрасар, місцевий рибак і вчений, і його син Вален запрошують вас у подорож кристально чистими водами Індонезії, багаті на морських мешканців найрізноманітніших форм. У це важко повірити, але кілька років тому ці скарби були майже знищені. Однак місцевим мешканцям вдалось зупинити процес руйнування і зберегти місцевість.

Journey to the Edge of Space

Побачити нашу планету так, як бачать її космонавти? Завдяки цьому відео і технології VR ви подорожуватиме від землі і до неба, поки не опинитесь у відкритому космосі. Насолоджуйтесь! 

The Protectors: Walk in the Ranger’s Shoes

Документальний фільм із підтримкою віртуальної реальності розповідає про роботу рейнджера із Національного парку Гарамба, що розташований у Демократичній Республіці Конго. Їхня небезпечна робота полягає у тому, що вони рятують диких слонів від вимирання, і навіть ризикують життям під час сутичок із браконьєрами.

 The Click Effect

Дайвінг є найбільш захопливим видом активного відпочинку, який дозволяє зануритись на морське дно і познайомитися із його жителями. Тож, якщо ви бажаєте відчути себе драйвером та здійснити подорож на дно моря чи океану, то цей фільм для вас. Помилуйтесь красою океану, подивіться, як спілкуються між собою кити та дельфіни. Відео за посиланням: https://www.with.in/watch/click-effect/

360 Journeys: Life Along the Ganges River

Життя вздовж річки Ганг – це документальний фільм, в якому розповідається про красу, кольори і звуки буденного життя вздовж цієї річки. Окрім того, ви побачите жителів місцевих сіл, які проживають поблизу Ганги. Відео за посиланням: https://littlstar.com/videos/c933fdcf

the Blu: Whale Encounter | 3D 360 VR

Відчуйте красу підводного світу, переглядаючи це відео, відзнятим режисером Джейком Роуелом. Ви перенесетесь на дно океану, на палубу затонулого корабля і віч-на-віч зустрінетесь із найбільшими морськими ссавцями.

Нехай ваші уроки стануть ще більш яскравішими і незабутніми. Насолоджуйтесь процесом та не забувайте ділитися своїм досвідом! 


Вас також зацікавить: 

Посилання на Womo.ua: https://womo.ua/

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись