Івано-Франківськ

”Пізнаємо Івано-Франківськ”: квест для школярів

Для франківських школярів сьогодні організували туристичний квест ”Пізнаємо Івано-Франківськ”.

«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього" - проста істина для кожного з нас. Коли виникає потреба згадати якусь історичну подію чи ім’я видатного діяча, ми звертаємось до книжок, Інтернету тощо. Ми можемо все життя прожити в одному будинку та не знати його історію. А можливо в цих стінах народився геній чи біля сусідньої вулиці сталася подія, яка мала історичне значення для всієї України. А хто заснував краєзнавчий музей у твоєму місті? А де знаходяться пам’ятники? А хто архітектор тієї школи, де ти навчаєшся? Якщо ми не можемо дати відповідь на ці запитання, чи значить це, що ми не знаємо своє місто настільки добре, як нам здавалось?

Для Івано-Франківських школярів організували квест, щоб вони краще пізнали історію свого міста. Ініціатива пізнавального дозвілля молоді належала Раді студентського самоврядування та студентам спеціальності ” Туризм” Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу.

Квест почався 21 травня на площі Ринок. Це історичне місце. У давнину тут проводились ярмарки. Представники школи придумали атрибутику, форму, назву та клич команди. Учні були одягнуті у той колір, який обрали самі, а інші учасники одягнули вишиванку. Загалом, усі учні посміхалися та перебували в гарному настрою, і чекали на випробування. Перед початком змагань команди промовляли своє гасло.

Квест складається з 8-ми локацій і розпочинається з отримання маршрутного листа для капітана команди. На кожній локації учнів зустрічатимуть представники коледжу. 

Учасники мають виконати усі завдання на кожній локації. Відповідно, переможе та команда, яка найшвидше прибуде до фінішу, після виконання змагань. Учасників буде супроводжувати вчитель. Їхня підтримка в цей момент є безцінною. Бажаємо учасникам перемоги! 

Фотоматеріали взяті з інтернет-видання “МІСТО”

Посилання на інтернет-видання “МІСТО”: https://mi100.info/ 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.