Після останньої пари – в Міністерство

Молодь – це та рушійна сила, що своїм запалом та ентузіазмом спроможна зробити неможливе можливим. Це потужний інтелектуальний центр, що впливає на зміни у сфері новітніх технологій.

Неймовірно надихає, коли бачиш людей, сповнених ідей та бажанням щось змінити на краще. Ліпше таких особистостей – лише група подібних однодумців. Тоді посилюється надія, що майбуття може бути ще прекраснішим.

Можливо, саме ти – амбіційний, ерудований, наділений лідерськими якостями та аналітичним розумом? Чи сповнений ти «вогнем нового» настільки, щоб «запалити» усю країну? Якщо так, то для тебе є реальний шанс реалізувати свої ідеї та повести крокувати свою державу у напрямку потрібних для неї реформаторських цілей.

Зовсім нещодавно набув чинності урядовий проект «Національна програма стажування в центральних органах виконавчої влади». З 1 червня Координаційний комітет оголосив по початок конкурсного відбору на літнє стажування в міністерствах та Секретаріаті Кабінету Міністрів. Стажери працюватимуть з керівниками стажування: заступниками міністрів, директорами департаментів та генеральними директорами директоратів.

Стажування, яке відбуватиметься упродовж 3 місяців, проходитиме в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, Міністерстві інфраструктури, Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, Міністерстві юстиції, Міністерстві молоді та спорту, Міністерстві закордонних справ або Секретаріаті Кабінету Міністрів України.

Учасники Національної програми стажувань братимуть учать в розробці політик, аналізуватимуть інформацію та офіційні документи, готуватимуть презентації та інформаційні довідки.

Отож, чи готовий ти стати тим, хто будує «Завтра» українців? Якщо ти:

  1. громадянин України;
  2. студент-бакалавр останнього року навчання, студент-магістр, або випускник, який отримав диплом не раніше червня 2013 року;
  3. маєш чітке уявлення як можна покращити нашу країну.

Тоді залиши заявку до 23:59 12 червня 2018 року – і ти в темі. Після завершення прийому анкет усі кандидати будуть запрошені пройти онлайн-тестування на ерудицію та аналітичні здібності. За результатами оцінки онлайн-тестування та есе, найкращі кандидати будуть запрошені на співбесіду з потенційними керівниками стажувань.

Якщо сильний духом і вірою у свої можливості – ризикни! Уся команда «Всеосвіти» триматиме за тебе кулачки.

Посилання на Урядовий портал: https://www.kmu.gov.ua

Посилання на Національну програму стажувань в ЦОВВ: http://interns2018.org.ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.