Підвищення кваліфікації учителів: як створити дієвий механізм

Під час онлайн-конференції обговорювалося питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників і розроблення відповідного механізму.

Нещодавно МОН розробив порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників: встановлена норма на підвищення кваліфікації складає 150 годин на 5 років. Саме учителі обиратимуть тему, форму і місце підвищення педагогічної майстерності.

Питання підвищення кваліфікації було розглянуто під час онлайн-конференції, організованою проєктом «Всеосвіта». Катерина Валеріївна Таранік-Ткачук, головна спеціалістка директорату дошкільної та шкільної освіти МОН, кандидатка філологічних наук, доцентка і одна із спікерок онлайн-конференції закликала освітян долучитися до експерименту і спільними зусиллями створити дієвий механізм.

6 березня 2019 року був підписаний наказ №322 про проведення експерименту Всеукраїнського рівня за темою «Організація системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах реформування галузі освіти»:

Мета експерименту – запропонувати дієвий механізм державно-громадського управління освітою у сфері підвищення кваліфікації вчителів, залучивши суб’єктів освітньої діяльності. 

Пані Катерина навела цікаву статистику: виявляється, понад 50% учителів за власні кошти беруть участь в тренінгах, семінарах, конференціях. Держава зобов’язана реагувати на такі виклики.  

Запрошує всіх приєднатися до Всеукраїнського експерименту і шукати нові шляхи підвищення кваліфікації за допомогою суб’єктів освітньої діяльності. Ми готовоі чути виклики, допомагати вчителям, директорам і шукати цей механізм разом.

Тож, чекаємо на слушні пропозиції та сподіваємося на плідну співпрацю для створення організаційно-методичного та інформаційного забезпечення системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників, який сприятиме розвитку свідомості та самоосвіті учителя.

Пишіть за адресою: іnfo@vseosvita.ua або телефонуйте: 095 529 06 38 (Світлана Баженова). 


Шановні користувачів порталу, незабаром ми опублікуємо всі доповіді спікерів! Усі презентації та інші матеріали спікерів ви можете завантажити одним архівом на сторінці конференції

Підвищуйте рівень знань та професійну компетентність завдяки онлайн-курсам проєкту «Всеосвіта»

Це нові можливості для особистісного й професійного саморозвитку вчителів, батьків, студентів та всіх, хто прагне до нових знань. Ми пропонуємо лекції з найактуальніших тем, які допоможуть бути в тренді освітніх технологій та краще зрозуміти потреби сучасних дітей. Використання отриманих знань на практиці підвищує мотивацію, працездатність та допомагає насолоджуватись своєю роботою!

Обираючи онлайн-курси нашого проєкту, ви отримуєте ще більше переваг: 

32 дистанційних курса
На різноманітну освітню тематику: шкільне насильство, соціальне партнерство, інтернет-ресурси в роботі вчителя і вчительки, фінансова грамотність тощо.

Доступ до файлів 24/7
Після оплати будь-якого курса, доступ до всіх файлів у вас лишається назавжди.

Початок навчання
Лише ви обираєте час, коли вам зручно навчатись.

Низька вартість – висока якість навчальних програм
До створення онлайн-курсів долучаються професіонали своєї справи. Кожен курс є інтерактивним, адже він складається з медіафайлів, тестових завдань, творчих вправ. 

Підсумкова атестація
Наприкінці курсу проходьте підсумковий тест на закріплення знань.

Отримання двомовного Свідоцтва 
Після закінчення навчання отримуйте Свідоцтво про проходження курсу із зазначенням академічних годин двома мовами: англійською та українською.

Сторінка обговорення 
Якщо у вас виникли будь-які запитання щодо проходження курсів, ви можете залишити коментар на спеціальній сторінці обговорення. Наші менеджери оперативно реагують на повідомлення.

Інвестуйте в свою освіту і свої навички! 

Посилання на курси: https://vseosvita.ua/course

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.