Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Сучасні методики засвоєння норм нової редакції "Українського правопису"
»
Взяти участь Всі події
Розробки
8101
7 грудня 2021 о 16:23

Підбірка авторських новорічних розробок від «Всеосвіти»: створюймо святковий настрій у школі та вдома

У добірці – новорічні розробки, які перетворять очікування свята на казкову мить.

Новорічні свята завжди довгоочікувані не тільки для дітей, а й для дорослих, адже це період душевної атмосфери та очікування дива. Однак створювати передноворічний настрій треба й у школі, щоб діти там відчували святкову атмосферу. Для того, аби педагоги не витрачали свій дорогоцінний час на пошуки цікавинок, ми підготували добірку нових креативних та яскравих новорічних розробок від «Всеосвіти». Ми впевнені, що ці розробки зацікавлять не тільки дітей, а й вчителів.

Новорічні конусні іграшки для ялинки

Святковий настрій кожному учню подарує розробка «Новорічні конусні іграшки для ялинки». Створювати цю розробку можна разом з дітьми на уроці образотворчого мистецтва, трудового навчання або на перерві. Цією іграшкою можна клас або власну кімнату. Виготовлення конусних іграшок займе щонайменше 5 хвилин, проте результат радуватиме око дітей протягом всього дня.

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/novoricni-konusni-igraski-dla-alinki-497701.html


Конусна ялинка з котом

Така розробка обов’язково сподобається дошкільнятам та учням 1-3 класів. Вона дуже легка у виготовленні, тож діти можуть її зробити як допомогою вчителя, так і самостійно. Цією іграшкою можна клас або власну кімнату.

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/konusna-alinka-z-kotom-497706.html


Трикутна ялинка

Чудовим елементом новорічного декору буде розробка «Трикутна ялинка». Цю розробку вчитель може заздалегідь підготувати у декількох екземплярах і прикрасити кімнату, що неодмінно додасть святкової атмосфери у класі. А краще – зробити її разом з дітьми.

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/trikutna-alinka-497714.html


Дід Мороз летить та Дід Мороз жонглює подарунками. Листівки у вигляді кола луллія

Ця креативна розробка неодмінно зацікавить дітей, адже для виготовлення пропонується декілька дизайнів кулі: зафарбовані листівки та незафарбовані. Тож, діти оберуть саме той дизайн, який їм буде до вподоби. Щоб закріпити розробку по центру, краще використовувати брадси.

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/did-moroz-letit-ta-did-moroz-zonglue-podarunkami-listivki-u-vigladi-kola-lullia-499577.html


Новорічні коробки-іграшки та новорічні пакуночки

Креативну коробку для упакування мініподарунка замовляли? Якщо так, то «Новорічні коробки-іграшки» та новорічні пакуночки саме те, що потрібно. Варто обрати лише дизайн та разом з дітьми зробити цю розробку. У коробки діти можуть помістити подаруночок для близьких людей, а це неодмінно мотивуватиме дітей виготовити цю розробку.

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/novoricni-korobki-igraski-497700.html

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/novoricni-pakunocki-497698.html


Новорічні агамографи

А чи робили ви колись агамограф? Така розробка незвичайна, адже коли ви повністю її зробите, то вийде не одна, а дві картинки на одній! Зробити агамограф зовсім нескладно, тож взяти участь у процесі створення можуть навіть діти. Потрібно роздрукувати шаблон (у нас є три дизайни), розфарбувати його на свій розсуд або обрати уже готовий, скласти гармошкою і готово. Процес трохи нагадує оригамі, але тут складати гармошкою потрібно картинки.

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/novoricni-amografi-497702.html


36 новорічних розмальовок за контуром та точками

Для дошкільнят та учнів початкових класів ми створили незвичайні розмальовки. Завдяки ним, у дітей можна розвивати творчі здібності, увагу та уяву, а також це чудовий тренажер для розвитку дрібної моторики рук. Найголовніше, що діти можуть обрати саме той дизайн розмальовки, який їм подобається.

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/36-novoricnih-rozmalovok-po-tockah-ta-konturu-499956.html

Також дітям можна запропонувати розмальовку «Чарівна новорічна куля» https://vseosvita.ua/library/carivna-kristaleva-kula-497707.html та новорічні іграшки для розфарбовування https://vseosvita.ua/library/novoricni-igraski-dla-roozfarbovuvanna-497710.html

Настільна гра «Різдвяна подорож», настільна гра з Дідом Морозом та маленькі настільні ігри

Ці розробки є платними.

Якщо ви не знаєте, як цікаво провести вільний час разом з дітьми, у пригоді буде новорічна настільна гра. Пропонуємо декілька видів ігор, які зацікавлять як дітей та вчителів. У ці ігри також можна пограти, коли у вас залишився вільний час на уроці. Приємні та позитивні емоції під час гри – гарантовано!

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/nastilna-gra-rizdvana-podoroz-499859.html


Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/nastilna-gra-z-didom-morozom-499855.html


Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/malenki-nastilni-igri-499856.htmlЧарівні різдвяні гноми

Зазвичай всі звикли купувати ялинкові прикраси у магазинах, але чому б цьогоріч не прикрасити новорічну красуню власноруч виготовленими іграшками?! Наприклад, розробка «Чарівні різдвяні гноми» для цього чудово підійде. Вона дуже легко виготовляється, тому разом з дітьми ви створите гномиків всього за 5 хвилин.

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/carivni-rizdvani-gnomi-497696.html


Рухомі паперові ляльки

Ця розробка є платною.

Влаштуйте день творчості – зробіть з дітьми цікаву розробку «Рухомі паперові ляльки». Дизайнерська розробка незвичайна тим, що можна створити новорічних персонажів у вигляді своїх друзів. Слід лише обрати відповідне фото, роздрукувати його, вирізати обличчя та скріпити його з іншими частинами розробки. У комплекті пропонується 12 персонажів: олень, 2 ельфи, сніговик, хлопчик, лисичка, пінгвін, ведмідь, пряник, зайчик, Бабуся Мороз та Дід Мороз.

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/ruhomi-paperovi-lalki-497717.html


Чарівна куля для прикраси класу та казкова 3-Д куля «Чарівна країна казок»

Такі розробки можна створити разом з дітьми на уроках трудового навчання, на перерві, або просто тоді, коли є вільний час. Надзвичайно легкі у виготовленні, мають декілька дизайнів, тож учень зможе обрати саме той вигляд чарівної кулі, який буде йому до вподоби. Креативні розробки стануть прикрасою не тільки для шкільного класу, а й дому.

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/carivna-kula-dla-prikrasi-klasu-497708.html

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/kazkova-3-d-kula-carivna-kraina-kazok-497704.html


Новорічний плакат співпраці. Святкова ялинка

Ця розробка є платною.

Щоб стати для дітей не тільки вчителем, а й другом, слід проводити з ними більше часу. Робота над новорічним плакатом співпраці – чудова ідея провести вільний час продуктивно та у приємній компанії дітей.

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/novoricnij-plakat-spivpraci-svatkova-alinka-497716.html


Лист Діду Морозу з завданням

Ця розробка є платною.

У комплекті – два конверти більшого та меншого розмірів. Більший конверт від Діда Мороза, у нього потрібно вкласти конверт меншого розміру, лист від Діда Мороза та завдання, які дитина має виконати (загалом 14 завдань). Крім того, окремо пропонується лист-розмальовка, який дитина має написати Діду Морозу.

Розробка підходить дітям від 5 до 7 років. В залежності від віку, можна вкладати не всі завдання, а лише ті, які, на вашу думку, підходять дітям найбільше.

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/list-didu-morozu-z-zavdannami-500724.html


Новорічні листівки

Створіть разом з дітьми креативну листівку для привітання. Ця листівка для школярів буде особливою, адже вони її самостійно виготовлять, а згодом підготують тексти привітань для близьких.

Найрізноманітніші види новорічних листівок:

Неймовірно гарні новорічні листівки: https://vseosvita.ua/library/nejmovirno-garni-novoricni-listivki-497713.html

3-Д новорічні двосторонні листівки: https://vseosvita.ua/library/3-d-novoricni-dvostoronni-listivki-497711.html

3-Д листівки у вигляді новорічних будиночків: https://vseosvita.ua/library/3-d-listivki-u-vigladi-novoricnih-budinockiv-497699.html


Листи Діду Морозу чи Святому Миколаю. Формат А4 та Формат А5

Щоб Дід Мороз чи Святий Миколай завітав до малечі й цього року, потрібно заздалегідь підготуватися. Для цього вам знадобляться яскраві та по-справжньому казкові шаблони листів від «Всеосвіти», які допоможуть зарядитися святковим настроєм й перетворити процес написання листа на казку.

Завантажити листи А4: https://vseosvita.ua/library/listi-didu-morozu-ci-svatomu-mikolau-format-a4-496845.html

Завантажити листи А5: https://vseosvita.ua/library/listi-didu-morozu-ci-svatomu-mikolau-format-a5-496842.html

Готуйтесь до новорічних свят разом зі «Всеосвітою»! 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.