Picolor: гаджет, який допоможе знайти унікальний колір

Українські стартапери створили пристрій, що змішує більше мільйона різних відтінків. Гаджет неодмінно сподобається представникам будь-яких професій.

Уявіть, що ви створюєте ескіз – майбутню колекцію для дівчат чи хлопців, або ж вам подобається малювати красиві пейзажі рідного міста, але палітри фарб чи фломастерів вам не вистачає. Ви шукаєте особливий відтінок кольору, який зробить ваш малюнок неповторним. Тож якщо ви професійний художник, дизайнер чи аматор, відтепер знайти унікальний колір дуже просто. Український стартап Picolor зробить усе за вас. Це справжня новинка, яка здивує представників будь-яких професій. Кияни розробили спеціальний пристрій, який допоможе вам підібрати ідеальний колір для малювання. Гаджет може змішувати більше мільйона різних відтінків.

Щоб отримати бажаний колір необхідно на телефоні встановити мобільний додаток. У програмі відображається кольорова палітра, на якій ви обираєте необхідний колір, після чого Picolor змішає рідкий концентрат, який можна залити в спеціальний маркер, змішати з білою гуашшю, аквареллю або іншими речовинами, наприклад, гель-лаками.

Можете приступати до створення шедеврів. Розробники обіцяють, що цей винахід стане незамінним помічником не лише для творчості, але й побуті. Наприклад, підібрати відтінок для зафарбовування подряпин на машині. А це економія і часу, і грошей.

За декілька днів, пристрій зібрав потрібну суму (20 тис дол.) на краудфандинговій платформі Kickstarter та отримав особливу позначку "Project we love".

Розробники поки що працюють над удосконаленням свого пристрою, і наприкінці року кожна людина зможе придбати для себе цю чудову новинку. За розмірами він невеликий, можливо, буде доступний у білому та чорному кольорах. Picolor допоможе вам створювати неймовірно яскраві малюнки та підкреслить «ваш особистий стиль». Такий пристрій можна використовувати на уроках малювання: у захваті будуть вчителі, так і учні. Це допоможе дитині втілити найсміливіші художні ідеї та фантазії.

Приємно усвідомлювати, що Україна робить впевнені кроки на зустріч майбутньому, і саме ми є його творцями. Вітаємо розробників з інноваційним, українським продуктом, який неодмінно покращить наші творчі можливості.

Саме такі технології змінюють наші звички і спосіб життя. Комусь це може бути не до вподоби, але потік інновацій в світі не зупиняється, то ж бути осторонь цього – неможливо. В будь-який момент хтось із нашого оточення може придумати оригінальний проект, і людське життя зміниться назавжди. Либонь, це можете бути і ви.

Фотоматеріали взяті з офіційного каналу на YouTube (screen shot) та з краудфандингової платформи

Посилання на YouTube та UaModna: 

https://www.youtube.com/

https://uamodna.com/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.