Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Сучасні підходи до соціалізації дошкільника
»
Взяти участь Всі події
Новини
566
26 жовтня 22:22

П’ять причин, чому репетитору варто перейти в онлайн

Репетиторство онлайн – це майбутній тренд, який суттєво полегшить життя вчителю.

Пандемія пришвидшила інтеграцію технологій в освітній процес, а дистанційне навчання – це вже частина професійного життя вчителів. Але чи задумувалися ви, що онлайн-навчання може бути ефективним не лише під час локдауну, коли школи закриті, а й для приватної викладацької практики?

Дистанційна форма навчання відкриває для репетитора неймовірні можливості. Йдеться про заробіток і вільний час, яких у вчителя стає значно більше.

Завдяки таким сервісам як BUKI не потрібно більше витрачати час на пошук учнів. Заповніть анкету, додайте гарне фото й будьте готові до роботи! Сервіс допомагає знайти учнів у вашому місті, але якщо ви готові вийти за межі власного регіону та відкрити для себе нові професійні можливості, то все у ваших руках! Ми наведемо п'ять причин, які переконають вас, що репетиторство онлайн – це майбутній тренд, який суттєво полегшить життя вчителю.

Онлайн дозволяє заробляти більше

Що більше у вас занять, то більший ваш заробіток. Дистанційна форма навчання звільняє вас від необхідності витрачати час на дорогу, тож вільні години можна використати у професійних цілях.

Якщо ви вчитель з невеликого міста, онлайн-навчання допоможе вам знайти більше учнів з інших регіонів чи країн без потреби переїжджати. Крім того, такі платформи, як вже згадана BUKI унеможливлюють здешевлення праці репетитора, адже інформація про середню ставку вчителя з певного предмета у вашому місті завжди є у відкритому доступі. Зробити це просто: зайдіть на сайт, виберіть свій предмет і місто, ознайомтеся з цінами на приватні уроки.

Це чудовий інструмент, адже в освітній професійній спільноті не заведено говорити про гроші, а тим паче обговорювати ціни на приватні уроки. Як результат, вчителі не знають, якою є ціна їхніх послуг на ринку.

Якщо ж вам складно оцінити, скільки коштує саме ваша викладацька година, то є ще один спосіб: перегляньте анкети викладачів з релевантним досвідом та їхні ставки. Цей шлях може бути особливо корисним для тих, хто лише розпочинає викладати.

Викладати онлайн – це більше часу на себе, менше – на роботу

Репетиторство – це не лише час, який ви витрачаєте на викладання, а й також на дорогу та додаткову комунікацію з учнями або батьками віч-на-віч. Онлайн – це чудова альтернатива, адже допомагає оптимізувати деякі процеси.

Оберіть улюблену програму для відеодзвінків, наприклад, Skype чи Zoom, переконайтеся, що в учня вона встановлена та чи він уміє нею користуватися. І це все. Проводьте уроки вдома, коли вам зручно, та не витрачайте час на те, за що вам не платять. Виберіть підхід підприємця у своїй приватній викладацькій діяльності.

Натомість час, який би ви витратили на дорогу раніше, тепер можна інвестувати у відновлення енергії та власних ресурсів. А якщо ваш підприємницький дух надто вмотивований, можете збільшити кількість викладацьких годин, а відповідно, й ваші заробітки.

Онлайн – це гнучкість у плануванні уроків

Можливість займатися репетиторством дистанційно може позитивно вплинути на ваш графік. Наприклад, якщо ви жайворонок і ваш учень також, вам буде зручно проводити уроки у ранкові години. Ви можете встигати проводити заняття навіть перед роботою у школі. Або ж навпаки, якщо ви надаєте перевагу пізнім годинам, домовляйтеся про уроки, наприклад, о восьмій вечора.

Працювати на вихідних, можливо, не найкраща ідея. Але якщо вам потрібен додатковий заробіток, кілька годин вихідного дня приділяйте репетиторству. Оскільки ви залишаєтеся вдома, то зможете швидше повернутися до відпочинку та хатніх обов’язків. Будьте обережними, адже онлайн-робота розмиває межу між професійним й особистим життям, що може стати причиною вигорання.

Інша перевага репетиторства онлайн – це комунікація з учнем. Наприклад, запізнення, перенесення чи навіть скасування уроків за 15 хвилин до початку, як це часто буває, не будуть такими болісними, у тому разі, якщо ви вже на пів дорозі до учня. Те ж стосується вас, адже ви можете скористатися цією гнучкістю у графіку, коли це вигідно або необхідно. Хіба це не приємно мати контроль над власним життям?

Онлайн розширює географію ваших учнів

Якщо ви користуєтесь такими сервісами, як BUKI, більше не потрібно обмежуватися пошуком учнів лише в одному місті. Для пошуку клієнтів онлайн вам не потрібні знайомства чи рекомендації від колег. Ви можете в анкеті перерахувати власні компетенції, за якими вас знайдуть потенційні учні.

Ба більше, в BUKI ви можете зареєструватися на дочірніх проєктах у Польщі та Іспанії та заробляти за європейськими ставками. Крім того, для вас, як професіонала, – це можливість попрацювати з різною аудиторію та протестувати методику власного викладання.

Викладати онлайн – це працювати у команді з технологіями, а не проти них

Технології – це частина нашого буденного та професійного життя, освітній сектор не є виключенням. Вони несуть з собою зміни, а також необхідність пристосовуватися та вчитися, але водночас і велику користь: можливість подивитися на навчання по-новому та спілкуватися і доносити свій предмет до учнів сучасною мовою.

Онлайн-викладання розширює палітру освітніх інструментів, що існують завдяки технологічному розвитку. Завдання репетитора – це зрозуміти, як їх використовувати в освітньому процесі.

Наприклад, для інтерактивного тестування знань можна використовувати Kahoot, а для організації чи систематизації навчання Google Classrom. Преміум версія Zoom має функцію створення окремих «кімнат», що корисно, якщо ви викладаєте кільком учням відразу. У таких спосіб розподіл людей для групових вправ відбувається дуже швидко й водночас ви пропускаєте етап ніяковості, що часто виникає у таких ситуаціях.

Репетитор – не лише вчитель та фахівець, а ще й підприємець. Бізнеси бувають різні, так само й приватний вчитель самостійно вирішує, яким буде його освітнє підприємство, ціна за послуги, з ким він займається та як саме викладає. Можливість навчати онлайн – це більше свободи, а відповідно й вибору для репетитора. 

Також вас може зацікавити: Ідеальний репетитор – який він та якими якостями володіє?

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.