Новини
27582
14 серпня 2018 о 14:31

Перший дзвоник 2018: 1 вересня чи 3 вересня?

«Всеосвіта» дізналась, коли саме цьогоріч святкуватиметься День знань.

В Україні свято Першого дзвоника традиційно святкується 1 вересня, у перший місяць осені, який знаменує собою новий навчальний рік. Зазвичай урочиста лінійка проводиться на території навчального закладу та включає в себе певну святкову програму: вітальне слово директора, офіційний дзвоник, зустріч першокласників тощо. Час та додаткові розважальні елементи заходу регулюються керівництвом навчального закладу.

Цьогоріч 1 вересня припадає на суботу, тож стурбовані батьки цікавляться, коли саме приводити дитину на урочисту лінійку?         

Як повідомляє інформаційне агентство УНН, рішення щодо проведення Першого дзвоника приймає кожен навчальний заклад особисто, тому свято може бути проведено як 1 вересня (в суботу), так і 3 вересня (в понеділок). Про це у Міністерстві освіти і науки України розповіли у відповідь на запит УНН.

Оскільки питання організації освітнього процесу у закладі загальної середньої освіти належить до виключної компетенції закладу освіти, рішення про проведення свята першого дзвоника приймає заклад освіти. Тому таке свято може бути проведеним як 1 вересня, так і 3 вересня, - зазначається у повідомленні.

Тож за детальною інформацією батькам варто звертатись до керівництва свого навчального закладу.

Раніше «Всеосвіта» писала про те, як вчителю корисно та цікаво провести перший урок.

Посилання на УНН: http://www.unn.com.ua/

Фотоматеріали взяті з офіційної сторінки Факти ICTV та Бровари – маєш право знати.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.