Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання арттерапевтичних технік у роботі з дошкільниками
»
Новини
710
7 вересня 18:35

Перша леді США Джилл Байден залишає Білий дім і повертається до викладання у коледжі

Останні пів року Байден проводила заняття з англійської мови дистанційно, однак тепер викладатиме студентам очно.

Дружина президента Сполучених Штатів Америки Джилл Байден повертається до викладання у  громадському коледжі Північної Вірджинії. Вона є першою леді, яка має роботу з повною зайнятістю поза Білим домом.

Про це інформує сайт АР.

У коледжі Джилл Байден працює з 2009 року – викладає письмо та англійську мову для студентів. Останні пів року заняття проводилися дистанційно, однак тепер з’явилась можливість продовжити навчання очно.

Є деякі речі, які ви просто не можете замінити, і я не можу дочекатися повернення до класу, – зазначила Байден.

Раніше перші леді Америки не працювали за межами Білого дому, коло їхніх обов’язків здебільшого стосувалося виховання дітей та ведення господарських справ. Проте деякі перші леді виконували роль послів, наприклад, як Елеонора Рузвельт, яка брала активну участь у русі за права жінок та за мир у всьому світі.

Останні ж дружини президентів США – Лора Буш, Гілларі Клінтон і Мішель Обама, – відмовились від кар’єри після того, як їхніх чоловіків обрали очільниками країни.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: У школах має бути урок інформаційної гігієни, – Олена Зеленська

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.