Перша 1000 репетиторів на «Всеосвіті»! Вітаємо!

Вже понад 1000 репетиторів з різних предметів розмістили свої анкети на сайті «Всеосвіта»!

Перший ювілей розділу «Репетитори» – для нас не просто свято. Це підтвердження того, що нашому сервісу для пошуку викладачів довіряють! Ми неймовірно цінуємо це, і у зв'язку з такою кількістю зареєстрованих репетиторів вирішили удосконалити можливості розділу. Оновлення допоможуть залучити ще більше заявок до ваших анкет репетиторів!
Вже незабаром у розділі «Репетитори»:

  • запрацює функція пошуку викладачів;
  • з’являться зручні фільтри;
  • можна буде скористатися територіальним розміщенням на карті.

Нагадаймо, сервіс для пошуку репетиторів від «Всеосвіти» було створено в серпні 2018 року. Його особливість – це відсутність будь-яких комісій за користування. Вчитель просто створює профіль репетитора, приймає заявки учнів та починає заробляти!

Якщо ви хочете зайнятись репетиторством, але не знаєте з чого почати – скористайтесь нашою покроковою інструкцію. Розпочніть кар’єру репетитора на «Всеосвіті»!

Друзі, дякуємо за створені профілі репетиторів, за інтерес і довіру до сервісу! «Всеосвіта» не підведе!

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.