і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Перепустка в космічний простір: наносупутник від КПІ та Познанської політехніки

Українські та польські студенти спільними зусиллями створять електронну платформу наносупутника, який дистанційно досліджуватиме Землю.

Дослідження космосу завжди приваблювало країни можливістю не лише детально вивчати особливості Землі та інших небесних тіл, але й продемонструвати власні досягнення у цій сфері. Нещодавній успішний запуск ракети Falcon Heavy з Космічного центру Кеннеді у Флориді, який здійснив Ілон Маск, вкотре довів, що інноваційні підходи та способи вивчення всесвіту досі не вичерпані. Залучення до реалізації різноманітних космічних програм студентських громад сприяє кращому ідейному розвитку та новітньому погляду на існуючі проекти.

Київський політехнічний інститут спільно з Познанською політехнікою розроблятиме модель електронної платформи наносупутника, який в майбутньому дистанційно зондуватиме Землю та надасть повний об’єм інформації для більш глибоких досліджень.

Як повідомляє офіційна сторінка  МОНу, доступ до проекту матимуть не лише вчені, але й студенти, аспіранти та інші співробітники обох університетів. Кожний зможе особисто взяти участь у створенні потужної платформи для освоєння космічних просторів.        

Партнери проекту заздалегідь домовились щодо безпосередньої співпраці зі студентами, які розроблятимуть та проектуватимуть космічні апарати, а також самостійно забезпечуватимуть теплові режими і слідкуватимуть за загальним станом їхніх систем. Такий метод роботи надасть змогу майбутнім випускникам проявити власні творчі здібності та здійснити науковий аналіз даних.

Спеціальні наземні станції на базі університетів прийматимуть та оброблятимуть надану супутниками інформацію, щоб вчені могли отримати повноцінний звіт про ситуацію в космічному просторі.    

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь