Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

Перейти на українську легко

Всеукраїнський проєкт «Єдині» за Ініціативи «Hавчай українською» відкриває реєстрацію учасників на безкоштовний курс переходу на українську мову.

Століттями українська мова зазнавала утисків і заборон, у той час як російську примусово насаджувати, змушували змінювати прізвища, переписували історію.

Про це акцентує проєкт «Єдині».

Сьогодні ми маємо виключну можливість побудувати власну ідентичність і ми єдині у нашому виборі незалежності та незламності. Цінним є те, що українці самі обирають мову з довгою історією. Ми маємо унікальний шанс стати ще сильнішими у нашій боротьбі за правду, — вважає керівниця програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund Ірина Озимок.

Кожен учасник курсу отримує безкоштовно:

 • щоденні завдання та навчальні матеріали;

 • поради та техніки від психологів;

 • вебінари з лідерами думок та онлайн лекції;

 • розмовні клуби (дистанційно чи звичному форматі).

Серед наших учасників є українці з усього світу. Науковиця та вчителька з Чехії, яка виїхала до повномасштабної війни, перекладає переселенцям російською. Зараз вона вирішила для себе перейти на українську, почувається незручно, коли говорить мовою окупанта, від якого тікають із України, — розповідає керівниця проєкту «Єдині» та Ініціативи «Навчай українською» Наталя Федечко.

На курсі на кожного чекають:

 • аудіоматеріали для кращого засвоєння знань;

 • подарунки для найактивніших учасників спільноти;

 • friendly-чати для спілкування українською у колі однодумців;

 • бонусний блок «Українська для батьків і дітей»: ігри, мультики, фільми, застосунки;

 • техніка легкого запам’ятовування нових слів;

 • пояснення, звідки береться суржик та як його позбутися;

 • доступ до чату підтримки, де модератори з 9:00 до 21:00 допомагатимуть тим, хто має питання за програмою курсу, та за потреби виправлятимуть мовні хиби.

Упродовж курсу багато спілкуватимемося про мотивацію заговорити українською, про те, коли й як починалась історія української мови, про культурні відмінності українців, укорінені в народній творчості, звичаях і традиціях, — заохочують організатори мовного курсу.

Старт нового курсу 3 жовтня. Долучитися може кожен із будь-якої точки світу. Участь — абсолютно безкоштовна. Форма реєстрації за посиланням: https://yedyni.org/

Зазначається, що амбасадорами проєкту виступають: Марічка Падалко, Соломія Вітвіцька, Павло Вишебаба, Ірена Карпа, Світлана Ройз, Євген Клопотенко, Юлія Янчар, Анна Трінчер, Аліна Шаманська, Ліда Лі, Наталка Карпа, Маша Себова, Аня Оліцька.

Нагадаємо, рашисти відзвітувалися про вилучення «нацистської» літератури із бібліотек тимчасово окупованого росією Мелітополя. російська армія фактично знищила всю україномовну літературу.

Фотоматеріали: yedyni.org

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.