Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події

Освітні торги або онлайн-ярмарок на «Всеосвіті»

Оксамитовий сезон підготовки до школи розпочато! На «Всеосвіті» стартує онлайн-ярмарок освітніх товарів та послуг!

Немає такого українця чи українки, які не бували хоча б раз на ярмарку. Чи може є? Якщо знайшлися серед вас такі, то вам терміново потрібно виправляти ситуацію! Поспішайте на «Всеосвіту» будемо ярмаркувати разом!

Наша команда розробила єдину онлайн-платформу в Україні «купівлі-продажу» освітніх товарів та послуг. Тут ви можете знайти абсолютно ВСЕ, що потрібно для малечі, школи,  саморозвитку та професійної діяльності педагога: 

♦ рюкзаки та портфелі;

♦ розумні ґаджети;

♦ канцелярське приладдя;

♦ лепбуки;

♦ товари для НУШ;

♦ матеріали для підготовки до ЗНО;

♦ довідники;

♦ тематичні карти;

♦ журнали;

♦ збірники;

♦ поробки в стилі «hand made» 

та багато інших цікавих і необхідних речей.

Також можна розміщувати товари в електронному форматі: методичні матеріали, розробки ігор, підручники, конспекти уроків, занять, сценарії позакласних заходів, виховних годин, семінарів, конференцій, батьківських зборів, свят, навчальні програми, статті, ессе, презентації, вікторини, перевірочні роботи, авторські матеріали з оформлення кабінетів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Коли ви зайдете в цей розділ, то помітите різні категорії: «на допомогу вчителю», «книги», «канцтовари», «одяг та взуття», «подарунки та сувеніри», «меблі», «інше». Це зроблено для того, щоб пошуки у вас займали якомога менше зусиль.

Зареєстровані користувачі нашого порталу можуть безкоштовно розмістити свої оголошення на онлайн-ярмарку. 

Щоб правильно і легко це зробити, необхідно:

►указати назву товару;

►обрати категорію, підкатегорію (за бажанням);

►додати детальний опис;

►додати зображення (можна кілька);

►указати ціну та контактну інформацію.

П′ять хвилин вашого дорогоцінного часу – і ваш освітній крам будуть бачити всі зареєстровані педагоги нашої країни. Після опублікування оголошення ви можете поширювати інформацію про його розміщення в соціальних мережах.

Для того, аби відчути атмосферу свята, незабутніх подій, корисних цікавинок та досвіду, не обов’язково кудись їхати, можна завітати до нас.

Ярмаркуйте із задоволенням на «Всеосвіті»!

 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.