Освітні торги або онлайн-ярмарок на «Всеосвіті»

Оксамитовий сезон підготовки до школи розпочато! На «Всеосвіті» стартує онлайн-ярмарок освітніх товарів та послуг!

Немає такого українця чи українки, які не бували хоча б раз на ярмарку. Чи може є? Якщо знайшлися серед вас такі, то вам терміново потрібно виправляти ситуацію! Поспішайте на «Всеосвіту» будемо ярмаркувати разом!

Наша команда розробила єдину онлайн-платформу в Україні «купівлі-продажу» освітніх товарів та послуг. Тут ви можете знайти абсолютно ВСЕ, що потрібно для малечі, школи,  саморозвитку та професійної діяльності педагога: 

♦ рюкзаки та портфелі;

♦ розумні ґаджети;

♦ канцелярське приладдя;

♦ лепбуки;

♦ товари для НУШ;

♦ матеріали для підготовки до ЗНО;

♦ довідники;

♦ тематичні карти;

♦ журнали;

♦ збірники;

♦ поробки в стилі «hand made» 

та багато інших цікавих і необхідних речей.

Також можна розміщувати товари в електронному форматі: методичні матеріали, розробки ігор, підручники, конспекти уроків, занять, сценарії позакласних заходів, виховних годин, семінарів, конференцій, батьківських зборів, свят, навчальні програми, статті, ессе, презентації, вікторини, перевірочні роботи, авторські матеріали з оформлення кабінетів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Коли ви зайдете в цей розділ, то помітите різні категорії: «на допомогу вчителю», «книги», «канцтовари», «одяг та взуття», «подарунки та сувеніри», «меблі», «інше». Це зроблено для того, щоб пошуки у вас займали якомога менше зусиль.

Зареєстровані користувачі нашого порталу можуть безкоштовно розмістити свої оголошення на онлайн-ярмарку. 

Щоб правильно і легко це зробити, необхідно:

►указати назву товару;

►обрати категорію, підкатегорію (за бажанням);

►додати детальний опис;

►додати зображення (можна кілька);

►указати ціну та контактну інформацію.

П′ять хвилин вашого дорогоцінного часу – і ваш освітній крам будуть бачити всі зареєстровані педагоги нашої країни. Після опублікування оголошення ви можете поширювати інформацію про його розміщення в соціальних мережах.

Для того, аби відчути атмосферу свята, незабутніх подій, корисних цікавинок та досвіду, не обов’язково кудись їхати, можна завітати до нас.

Ярмаркуйте із задоволенням на «Всеосвіті»!

 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!