Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Освітяни потребують 203 тис. планшетів і 165 тис. ноутбуків — МОН

Відсутність цифрових пристроїв — одна з найсерйозніших перешкод на шляху організації онлайн-освіти.

Через повномасштабну війну, яку розпочала країна-терорист росія, освітній процес в Україні зазнав суттєвих змін, коригувань і налаштувань.

Зокрема, онлайн-освіта дає переважній більшості учнів змогу продовжувати навчання в умовах війни. Однак відсутність цифрових пристроїв була названа однією з найсерйозніших перешкод на шляху організації онлайн-освіти.

Про це йдеться у підсумковому звіті оцінювання потреб України у сфері освіти.

За оперативною інформацією МОН, освітня сфера України наразі потребує 203 тис. планшетів і 165 тис. ноутбуків (комп’ютерів) поряд із іншим обладнанням.

Ці дані слугують основою для визначення МОН пріоритетів і адресного розподілу відповідної донорської допомоги регіонам за пріоритетними потребами, — йдеться у поясненні звіту МОН.

У міністерстві додали, що забезпечення учасників освітнього процесу пристроями для навчання (ноутбуками, планшетами) є пріоритетом у сфері відповідних освітніх потреб, проте безперервна онлайн-освіта не може тривати без урахування додаткових потреб в обладнанні та програмному забезпеченні.

Нагадаємо, в умовах повномасштабної війни станом на 31 травня 2022 року місцеві органи управління освітою обласного рівня повідомили про 43 тис. учителів, які евакуювалися зі своїх територій.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.