Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події

Освітянам надають стипендію для підвищення кваліфікації

Стипендію для підвищення кваліфікації отримають мотивовані та зацікавлені освітяни.

Для підткимки українських педагогічних працівників ГО «Культурний проєкт» відкриває можливість для вчителів і викладачів закладів освіти отримати стипендію на курси та програми власної освітньої платформи.

Про це йдеться на сайті проєкту.

Стипендіальна програма діє на постійній основі з грудня 2022 року до грудня 2023 року.

Для участі зацікавленим освітянам потрібно:

  • зняти коротке мотиваційне відео з інформацію про себе та заклад освіти, у якому працюють;

  • розказати, що мотивує отримати стипендію, які дисципліни та теми найбільше цікавлять і чому;

  • обрати курс або дисципліну на платформі «Культурний проєкт»;

  • заповнити заявку, до якої додати зняте відео.

Подати заявку в межах програми можна лише один раз.

Якщо обрати курс складно, у заявці треба зазначити дисципліну або тему, після чого організатори проконсультують і допоможуть із вибором.

Нагадаємо, сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний день освіти. Всеосвіта щиро дякує всім українським вихователям, вчителям, викладачам і педагогічним працівникам за підтримку навчального процесу в умовах повномасштабної війни, сміливість брати на себе відповідальність за життя українських дітей, перебуваючи разом із ними у бомбосховищах, проводячи дистанційні заняття, попри аварійні чи планові відключення електроенергії, шукаючи можливість перетворити уроки на цікаві та змістовні заняття.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.