і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Освіта за кордоном: перші кроки до навчання

Все більше українських студентів хочуть навчатися не в Україні, а здобути навчання в престижних європейських університетах

Після закінчення школи все більше випускників надають перевагу не українським навчальним закладам, а європейським університетам. Студентам цікава зарубіжна культура, їм хочеться переймати передовий досвід, заводити нові знайомства, удосконалювати знання мови та як найкраще пізнати світ.

Для тих, хто все ж планує покинути Україну, і навчатись за кордоном, існує чимало навчальних програм. Наприклад: програма імені Фулбрайта, Erasmus та Erasmus Mundus. Тож, скористатися можливістю може кожен.

Які кроки потрібно здійснити, щоб навчатись за кордоном

Як інформує Я Студент, спочатку потрібно написати мотиваційний лист, додати розгорнуте резюме, документ про здобуття повної загальної середньої освіти (бажано з відмінними оцінками), та зібрати відповідні документи для реєстрації. Якщо Ви ще не закінчили університет, то оцінки в заліковці відіграють важливу роль. Також, попросіть у вашого викладача написати для Вас рекомендаційний лист. І залишається лише одне – вдосконалити знання іноземної мови до рівня В1 чи В2.

Що пропонує закордонна система освіти студентам

В європейських університетах навчання здійснюється зовсім не по тій методиці, що і у нас. Наприклад, у вишах Франції вивчають не більше семи предметів.

Студентам за кордоном надають можливість самостійно вивчати предмет, заохочують ходити до бібліотек та в читальні зали. Не потрібно шукати літературу із довжелезних списків, натомість, будьте готові виконувати творчі завдання. У закордонних ВНЗ навчання проходить таким чином, щоб практики було більше, ніж теорії. Окрім того, тут і до оцінювання відносяться спокійніше ніж у наших вузах. Зі своїм викладачем ви можете обговорити результати своїх іспитів. Варто запам’ятати, що в закордонних університетах списування чи плагіат суворо карається: студента можуть виключити з навчального закладу.

Власне, ще одна відмінність закордонних університетів в тому, що за викладачами не потрібно постійно бігати, вони лояльно ставляться до своїх студентів, завжди вислуховують і допомагають.

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь