Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини
750
25 грудня 2019 о 17:55

Осучаснення мистецької освіти – пріоритет нової команди Міністерства культури

​​​​​​​Ірина Подоляк, заступниця міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського, розказала про освітній вимір реформування свого міністерства та керованих ним галузей.

Ми хочемо зробити систему мистецької освіти сучасною. Водночас маємо зберегти її унікальність.

Ця система в Україні дійсно унікальна, тому маємо цю унікальність намацати, зафіксувати і розуміти, що саме з неї беремо із собою, а що залишаємо у минулому.

Нині дуже багато представників різних мистецьких шкіл говорять саме про унікальність, – зауважила високопосадовиця.

Також Ірина Подоляк запевнила, що розвиток мистецької освіти є пріоритетним для міністра культури Володимира Бородянського та всієї команди МКМС.

Саме тому, коли ряд функцій міністерства передали в 7 нових центральних органів виконавчої влади, одним з них стало нещодавно створене Державне агентство України з питань мистецької освіти. Йому тепер підпорядковуються усі заклади та заходи в цій сфері.

«Ми зацікавлені у тому, щоб цей діалог був широким, щоб до нього були залучені усі зацікавлені, усі ті, хто хоче змін і хто не хоче їх. Очевидно, ці люди також мають аргументи. Їх треба почути, щоб робити спільно реформи, отримати спільне бачення того, якою має бути мистецька освіта», – запросила освітян та митців до діалогу про мистецьку освіту представниця МКМС.

Читайте також: Міністр культури і спорту: «Треба перестати фінансувати спортивні школи, а перейти до фінансування дітей»

#Бородянський

Джерело тексту і фото: Укрінформ

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.