Ми хочемо зробити систему мистецької освіти сучасною. Водночас маємо зберегти її унікальність.
Ця система в Україні дійсно унікальна, тому маємо цю унікальність намацати, зафіксувати і розуміти, що саме з неї беремо із собою, а що залишаємо у минулому.
Нині дуже багато представників різних мистецьких шкіл говорять саме про унікальність, – зауважила високопосадовиця.
Також Ірина Подоляк запевнила, що розвиток мистецької освіти є пріоритетним для міністра культури Володимира Бородянського та всієї команди МКМС.
Саме тому, коли ряд функцій міністерства передали в 7 нових центральних органів виконавчої влади, одним з них стало нещодавно створене Державне агентство України з питань мистецької освіти. Йому тепер підпорядковуються усі заклади та заходи в цій сфері.
«Ми зацікавлені у тому, щоб цей діалог був широким, щоб до нього були залучені усі зацікавлені, усі ті, хто хоче змін і хто не хоче їх. Очевидно, ці люди також мають аргументи. Їх треба почути, щоб робити спільно реформи, отримати спільне бачення того, якою має бути мистецька освіта», – запросила освітян та митців до діалогу про мистецьку освіту представниця МКМС.
Читайте також: Міністр культури і спорту: «Треба перестати фінансувати спортивні школи, а перейти до фінансування дітей»
Джерело тексту і фото: Укрінформ
Будь ласка, оцініть новину!
Користувач:
Кочевих Олег Олександрович