Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Основну сесію мультитестування завершено — МОН

Спільними зусиллями вдалося успішно завершити основну сесію НМТ в умовах повномасштабної війни.

В Україні завершено основну сесію Національного мультипредметного тестування для вступу у заклади вищої освіти.

Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Спільними зусиллями нам вдалося успішно завершити основну сесію НМТ в умовах повномасштабної війни. За три місяці ми розробили нове комп’ютерне тестування, організували пункти складання тесту в Україні та 32 країнах світу. Забезпечено право кожного абітурієнта на доступ до вищої освіти, гарантовано незалежний і прозорий процес вступу, — написав міністр.

Очільник відомства додав, що 155 790 учасників основної сесії НМТ, які складали тест з 22 липня до 2 серпня, вже отримали результати. Абітурієнти, які складали тест 3-4 серпня, отримають результати невдовзі.

17 632 українців склали тест за кордоном.

200 балів отримали:

  • 6473 учасники — з одного предмета;

  • 1664 учасники — з двох предметів;

  • 458 учасників — з трьох предметів.

Випускники 9-х і 11-х класів отримали 566,2 тис. свідоцтв про здобуття базової та повної загальної середньої освіти. Понад 2 тис. документів про освіту — за межами України.

Згідно з інформацією міністра освіти, для зарахування дітей до 1 класу подано понад 322 тис. заяв.

Щиро вдячний усім педагогам, волонтерам, керівникам і засновникам закладів освіти, експертам УЦОЯО, іноземним колегам, партнерам МОН за згуртованість і невтомну роботу на результат! — подякував міністр кожному освітянину за те, що натхненно і мужньо тримають освітній фронт.

Нагадаємо, батьки школярів звинувачують владу у брехні та маніпулюванні щодо результатів опитування готовності навчатися у режимі офлайн під час війни.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.