Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Стратегії подолання наслідків психологічної травми у педагогів засобами арттерапії
»
Взяти участь Всі події
Новини
385
13 квітня 20:44

Онлайн-олімпіада як інструмент перевірки засвоєних знань

Всі 33 предмети Олімпіади «Весна 2022» – БЕЗКОШТОВНІ!

Онлайн-олімпіади мають безліч переваг: необмежену кількість учасників, різноманіття завдання, швидкість перевірки результатів та зручність роботи над помилками.

Саме тут ви можете знайти містять різнорівневі завдання, які спрямовані на підвищення інтересу та мотивації учнів до навчання, а також сприяють всебічному розвитку дитини.

У вебінарі засновниця проєкту «Всеосвіта» Леся Литвиненко висвітлить особливості застосування дистанційних олімпіад в освітньому процесі та ознайомить з алгоритмом проходження онлайн-олімпіад на платформі «Всеосвіта».

Якими є олімпіади на “Всеосвіті”?

Олімпіади на «Всеосвіті» є дуже яскравими, мають гарні нагородні документи, подарунки та налічують 33 предмети. Вони абсолютно офіційні та вже тричі отримали рекорд України.

Спікерка звертає увагу, що батьки самостійно також можуть зареєструвати своїх учнів та провести олімпіаду.

Як взяти участь в олімпіаді?

Після того, як ми натискаємо на кнопку «Взяти участь», переходимо на сторінку олімпіади та заповнюємо інформацію. Обираємо «Зареєструвати весь клас» або «Зареєструвати одного учня», обираємо потрібні нам предмети та додаємо учнів. Далі за кожною дитиною прикріплюється певний код. Після натискання на кнопку «Код учня» у нас скачується pdf-файл з інструкцією для учня, в якій пояснюється, як зайти на сайт та ввести код доступу.

Діти обожнюють персоніфіковані нагородні документи, тож до кожного учня ви можете додати фотографію, і тоді вони зможуть отримати сертифікати зі своїми світлинами.

Коли ми додаємо учнів в клас, внизу є галочка «Показувати результати одразу після проходження олімпіади». Якщо вона стоїть, то дитина одразу після завершення зможуть побачити роботу над помилками. Якщо ж ви хочете нагородити учнів якось урочисто, то тоді варто не показувати результати їм одразу, а потім зробити їм сюрприз.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, то їх можна поставити нашій службі підтримки, телефони якої ви знайдете внизу будь-якої сторінки. Також є можливість написати на нашу електронну пошту.

https://lh5.googleusercontent.com/rjb9SUvQZglPw9FTUcmEG4cIdunEmGPhsYWn5hZxV9zhdhrJGjlEgVUDXNiP_5J3xxHHeI07fQGd-6zEsqo3yobkRqPSWRpmX3MfUtsDLfQyLzi48s-tfR-53ZDUif2LouyAZtOg

Окрім того, в кабінеті олімпіади є сторінка “Обговорення”, на якій ви можете ставити будь-які питання щодо конкретної олімпіади.

https://lh3.googleusercontent.com/_poM1Z-QmAnjGRkYho4dFJ1XQh0T1FEhZbKj_wUqYCtgcT-WRx9yIdjqjcvOvzFRnbd-ZEq8dF1fgFphQn-4PjSzK6pC8gITEWVFRvL4_p0u0JPVSkjliV48emqJd1ffQ_QPxk8L

Ви як вчитель можете в будь-який момент переглянути, як дитина справилась з тестуванням, які відповіді були правильні/неправильні та провести з учнями якусь роботу над типовими помилками ще навіть до оголошення результатів.

Для того, щоб дізнатись більше про онлайн-олімпіаду як інструмент перевірки засвоєних знань переходьте за посиланням та дивіться вебінар

Лесі Литвиненкоhttps://vseosvita.ua/webinar/onlajn-olimpiada-ak-instrument-perevirki-zasvoenih-znan-505.html

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.